Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci letní fotosoutěže na téma: Cestování a homeopatie

Autor: Redakce

Milí čtenáři a čtenářky, prázdniny a léto jsou minulostí, nám však zůstává milá povinnost vyhlásit vítěze letní fotosoutěže - 2. části. Vaším úkolem bylo zaslat nám fotografie, kam všude s Vámi cestoval náš časopis Okénko do Světa homeopatie.

Ilustrační foto

Děkujeme za zaslané fotografie, knihu Poznáváme homeopatii - Jak se léčit šetrně získávají:

Eva Přechová, Praha

Dana Fialová, Olbramovice

Petr Krotil, Břeclav

Blahopřejeme a těšíme se na další soutěžení s Vámi! :-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Dr. Christina Ari: Folliculinum - miasmatický lék našeho tisíciletí

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2017 20:58

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze