Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

PŘIPOMÍNÁME - LETNÍ FOTOSOUTĚŽ na téma: CESTOVÁNÍ A HOMEOPATIE

Autor: Redakce

Pozor, pozor, je tu další příležitost pro ty z vás, kteří rádi soutěží a fotí zároveň! Léto je tu, dětem začaly prázdniny a dospělí se těší na dovolenou. Balíme kufry a usilovně přemýšlíme, co nezapomenout vzít s sebou. Např. homeopatickou lékárničku na cesty nebo náš časopis Okénko do Světa homeopatie! :-)

Ilustrační foto

Tentokrát jsme pro vás připravili dvě fotografické soutěže.

POZOR, 1. fotosoutěž končí již tuto neděli! Vaším úkolem je nafotit snímky, jak svým dětem balíte „kuličky“ na tábor či k babičce na prázdniny či vyfoťte, jakou homeo lékárničku si berete s sebou na dovolenou. Jaké léky vám v ní nesmí chybět?

Oceníme nápaditost a vtip! Tři vybraní fotografové vyhrají chladivý přípravek Dapis gel.

Inspiraci můžete nalézt i na našem webu: Dětská lékárnička na tábor.

Své fotky homeopatických lékárniček posílejte do neděle 16.7. emailem na ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu zprávy uveďte: FOTOSOUTĚŽ - LÉKÁRNIČKA.

Ve 2. fotosoutěži nám posílejte fotky, kam s vámi cestoval náš časopis Okénko do Světa homeopatie. Tři výherci obdrží knihu Poznáváme homeopatii - Jak se léčit šetrně.

Do této 2. soutěže máte možnost zapojit se celé léto, své fotky tedy můžete posílat až do čtvrtka 31.8. emailem na ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu zprávy uveďte: FOTOSOUTĚŽ – OKÉNKO.

Těšíme se na vaše fotografické nápady a přejeme pohodu při balení i cestování a krásné prožití letních dnů!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.7.2017 06:48

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze