Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Dobrý deň prajem, touto cestou Vás chcem požiadať o zverejnenie poďakovania pôrodnej asistentke p. Romanke Gogelovej za jej trpezlivosť, cenné rady a ochotu poradiť. Je mi až ľúto, že takúto osôbku nemáme u nás na Slovensku.

Chcem sa poďakovať aj Vám za to, že poskytuje takúto homeopatickú poradňu, je to na nezaplatenie :) Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí a nech sa homeopatické povedomie čo najviac rozširuje medzi ľudí. 

Katarina Pavlíková

 

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.6.2018 09:06

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze