Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Dobrý deň prajem, touto cestou Vás chcem požiadať o zverejnenie poďakovania pôrodnej asistentke p. Romanke Gogelovej za jej trpezlivosť, cenné rady a ochotu poradiť. Je mi až ľúto, že takúto osôbku nemáme u nás na Slovensku.

Chcem sa poďakovať aj Vám za to, že poskytuje takúto homeopatickú poradňu, je to na nezaplatenie :) Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí a nech sa homeopatické povedomie čo najviac rozširuje medzi ľudí. 

Katarina Pavlíková

 

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.4.2018 17:18

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze