Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Dobrý deň prajem, touto cestou Vás chcem požiadať o zverejnenie poďakovania pôrodnej asistentke p. Romanke Gogelovej za jej trpezlivosť, cenné rady a ochotu poradiť. Je mi až ľúto, že takúto osôbku nemáme u nás na Slovensku.

Chcem sa poďakovať aj Vám za to, že poskytuje takúto homeopatickú poradňu, je to na nezaplatenie :) Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí a nech sa homeopatické povedomie čo najviac rozširuje medzi ľudí. 

Katarina Pavlíková

 

 

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.7.2017 06:48

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze