Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Silicea - mocná čarodějka aneb další z léků, který byste měli mít ve své psí lékárničce

Autor: Petra Sumeráková

Tento homeopatický lék patří do skupiny, které já osobně říkám „multipoužitelná“. Má tedy velmi široké spektrum využití a pomáhá u mnoha druhů potíží, ať už akutních, či chronických. 

Ilustrační foto

Samozřejmě je u každého jednotlivého problému potřeba individuálně prošetřit stav a dle toho určit potenci i dávkování. Nicméně dnes si nastíníme onen široký záběr a působnost, kde všude můžete se Siliceou počítat:

  • Rozvinuté a chronické stavy hnisání – usnadňuje vyprázdnění abscesů, vytahuje třísky, trny, osiny, úlomky kostní tkáně, čistí chronické píštěle (anální váčky, zubní váčky).
  • Zastavuje chronické hnisavé otitidy a rhinitidy (záněty uší, rýma a výtoky z nosní houby).
  • Chronické rohovkové vředy.
  • Posiluje imunitu při stále se opakujících virózách.
  • Nežádoucí reakce při vakcinacích – pokud se podá v den očkování.

Toť výčet potíží, při kterých vám SILICEA může velmi účinně pomoci a podpořit celkovou léčbu, kterou vždy konzultujte se svým veterinárním lékařem. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Petra Sumeráková

Autor: Petra Sumerákovákynolog, www.imperial-bohemia.wbs.cz

Homeopatii jsem začala používat na samém počátku hlavně v chovatelství a kynologii a poslední rok s ní zachraňuji i mého tatínka, kterému lékaři na JIP dávali maximálně několik hodin života. Právě tento zázrak mne ještě více přesvědčil o síle, kterou homeopatie má, často chodím na konzultace a pro rady k MVDr. Mirce Menclové a stále dokola objevujeme další a další ,,elixíry života". Ráda bych přinesla inspiraci a rady čtenářům. Věřím, že má více než 13ti-letá "laická" homeopatická praxe pro ně bude přínosem.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.3.2021 03:37

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze