Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie pro sportovce

Autor: Externí zdroj

Pro někoho šarlatánství, oštěpařská světová rekordmanka Barbora Špotáková ale na léčbu homeopatiky nedá dopustit. Pochvalovala si ji po loňské zlomenině nártu a po alternativní přírodní medicíně sáhla i na úvod letošní sezóny. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.sport.cz

Vleklého nachlazení se ne a ne zbavit, vidina dlouhé cesty na západ USA kvůli Diamantové lize v Eugene v ní příliš optimismu nevzbuzovala.

„Ale povedlo se mi dostat k jedné doktorce, která se věnuje homeopatii. Měla termín buď před odletem do Eugene nebo až v říjnu. Tak jsem urychlila natáčení spotu pro sponzora a spěchala za ní. A za dva dny jsem byla jako jiný člověk,“ pochvalovala si.

Celý článek si můžete přečíst zde: www.sport.cz

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 03:21

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze