Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie pro sportovce

Autor: Externí zdroj

Pro někoho šarlatánství, oštěpařská světová rekordmanka Barbora Špotáková ale na léčbu homeopatiky nedá dopustit. Pochvalovala si ji po loňské zlomenině nártu a po alternativní přírodní medicíně sáhla i na úvod letošní sezóny. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.sport.cz

Vleklého nachlazení se ne a ne zbavit, vidina dlouhé cesty na západ USA kvůli Diamantové lize v Eugene v ní příliš optimismu nevzbuzovala.

„Ale povedlo se mi dostat k jedné doktorce, která se věnuje homeopatii. Měla termín buď před odletem do Eugene nebo až v říjnu. Tak jsem urychlila natáčení spotu pro sponzora a spěchala za ní. A za dva dny jsem byla jako jiný člověk,“ pochvalovala si.

Celý článek si můžete přečíst zde: www.sport.cz

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 2.10.2022 06:34

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze