Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie pro sportovce

Autor: Externí zdroj

Pro někoho šarlatánství, oštěpařská světová rekordmanka Barbora Špotáková ale na léčbu homeopatiky nedá dopustit. Pochvalovala si ji po loňské zlomenině nártu a po alternativní přírodní medicíně sáhla i na úvod letošní sezóny. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.sport.cz

Vleklého nachlazení se ne a ne zbavit, vidina dlouhé cesty na západ USA kvůli Diamantové lize v Eugene v ní příliš optimismu nevzbuzovala.

„Ale povedlo se mi dostat k jedné doktorce, která se věnuje homeopatii. Měla termín buď před odletem do Eugene nebo až v říjnu. Tak jsem urychlila natáčení spotu pro sponzora a spěchala za ní. A za dva dny jsem byla jako jiný člověk,“ pochvalovala si.

Celý článek si můžete přečíst zde: www.sport.cz

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 22:24

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze