Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Únavová zlomenina

Autor: Redakce

Únavová zlomenina nebo také „stres zlomenina“ se nejdřív projeví bolestí při zátěži, později i v klidu a její intenzita se zvyšuje. Obvykle se objeví i otok. K vyléčení je potřebný především klid, někdy se obejde bez fixace. Důležitá je prevence – dostatečně pestrý trénink bez jednostranného přetěžování…

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Dobrý den, byla mi diagnostikovaná únavová fraktura pravého přednoží. Sportuji a připravovala jsem se na půlmaraton, který jsem úspěšně odběhla. Lékařem byla stanovená léčba: klid a magnetoterapie. Je možné urychlit léčbu zlomeniny homeopatickým přípravkem? Mám dobrou zkušenost s Traumelem na svalové úrazy.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Kristina Potúčková, zkušená lékařka – homeopatka:

„Dobrý den, potěším Vás, určitě ano! Užívejte dlouhodobě (i 2 měsíce) kombinaci léků:

  • SYMPHYTUM 15 C – 5 granulí 2x denně
  • CALCAREA FLUORICA 9 C - 5 granulí 3x denně
  • ARNICA MONTANA 15 C - 5 granulí 2x denně.

Přeji brzké uzdravení.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2020 06:12

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze