Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bolesti kyčelního kloubu

Autor: Redakce

Příčin potíží s kyčelním kloubem může být mnoho. Bolesti jsou většinou způsobeny asymetrickou zátěží, špatným stereotypem chůze i vrozenými vývojovými vadami. Patologické zatížení jednoho kloubu může vyvolat bolest dalších kloubů. Důležité je vždy zjistit příčinu bolestí a pak je možné vedle rehabilitace od bolestí ulevit například i homeopatickými léky.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Je mi 52 let a mám nadváhu, což vidím jako prvý problém. V dětství mně operovali kyčelní kloub, který byl doteď v pořádku. Poslední dobou, a jistě i vlivem nadváhy, se začal ozývat, hlavně při změnách počasí. Bolesti jsou nejsilnější při pohybu, ale i v klidu. Před časem jsem měla potíže i s páteří v křížové oblasti. Diagnostikovali mi koxartrózu a deformovanou ploténku v kříži. Poradíte homeopatika, která mi uleví?“

Na dotaz odpověděla naše fyzioterapeutka PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D. – odbornice v homeopatii.

„Dobrý den, mohu Vám doporučit pouze obecnou homeopatickou léčbu. Aby bylo možné přesněji zacílit, bylo by dobré navštívit homeopata. I přes užívání homeopatických léků je nezbytné snížení hmotnosti. Zkuste najít také rehabilitaci, kde Vám nabídnou kromě elektroléčby především cvičení.

Z homeopatických léků vyzkoušejte kombinaci:

  • ARNICA MONTANA 9 C  5 granulí 2x denně,
  • RHUS TOXICODENDRON 9 C  5 granulí 1x denně  ráno,
  • RUTA GRAVEOLENS 9 C  5 granulí 1x denně  večer.

Budu držet palce, a pokud byste měla další dotazy, určitě napište.“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 4.3.2021 16:50

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze