Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zvětšené uzliny

Autor: Redakce

Lymfatické uzliny jsou u zdravého člověka nehmatné, maximálně mohou mít půl centimetru šířky a jsou měkké konzistence. Příčinou zvětšení uzlin bývá většinou infekce, která probíhá v organismu. 

Ilustrační foto

„Dobrý den, mohla byste mi prosím poradit doplňkovou homeopatickou léčbu na vyléčení zvětšené uzliny? Syn užívá antibiotika, a to bez zjištění, zda jde o virovou, nebo bakteriální infekci. Před nálezem zvětšené uzliny měl týden aftu, která se mu včera zase objevila. Můžete mi ještě doporučit nějaké vhodné přípravky, které sníží negativní vliv antibiotik? Děkuji moc.“

Na tento čtenářský dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, dětská lékařka, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, k detoxikaci užitých antibiotik doporučuji homeopatický lék:

  • NUX VOMICA 9 C – 2x denně 5 granulí po dobu nejméně dvou týdnů.

Pro zlepšení problematiky uzlin doporučuji:

  • BARYTA CARBONICA 9 C – 3x denně 5 granulí léku po dobu dvou týdnů, nebo do zlepšení.
  • PHYTOLACCA 9 C – 2x denně 5 granulí léku po dobu dvou týdnů.

Jednou týdně po dobu měsíce užijte jednu tubu léku Oscillococcinum.“

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.8.2017 18:03

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze