Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyhlášení vítězů soutěže o knihu Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky

Autor: Redakce

Další soutěž je za námi a my máme milou povinnost vyhlásit vítěze! Na koho se usmálo štěstí?

Ilustrační foto

Tentokrát jste měli možnost soutěžit o zajímavou knihu o homeopatické léčbě našich zvířecích mazlíčků.

Soutěžní otázka zněla: Jaký homeopatický lék můžete podat v případě, že se Váš domácí mazlíček poraní? Správná odpověď je a) Arnica montana.

Vylosovali jsme tři výherce, kterým srdečně blahopřejeme a zasíláme knihu Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky.

VÝHERCI:
Dominik Hlavica, Vlachovice
Renata Miková, Jeseník
Hana Pášová, Ústí nad Labem

Vy ostatní nám, prosím, zachovejte svou přízeň, protože soutěžit budeme i nadále! :-)
 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 9.12.2019 16:33

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze