Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vypadávání vlasů

Autor: Redakce

Padání vlasů je normální proces. Avšak jen do doby, kdy si všimneme jejich většího úbytku. Za nadměrné padání vlasů se považuje více než 100 vlasů za den. Příčin je mnoho – nedostatečný příjem vitamínů a minerálů ve stravě, hormonální změny, stres a zdravotní potíže... 

Ilustrační foto

„Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém s vypadáváním vlasů. Tvoří se mi ložiska ve tvaru mincí na různých místech, větší i menší, nejvíc na temeni, nevím, zda tento problém může souviset s tím, že jsem teď po 20měsíčním kojení celkově vyčerpaná a dost ve stresu. Vždy mi zabírala vlasová výživa, ale nyní je vypadávání celkově intenzivnější. Děkuji za radu, s homeopatií mám ty nejlepší zkušenosti a věřím, že má řešení i na tento problém. Přeji Vám krásný den.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, zkušená lékařka, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, myslím, že Vám nyní pomohou následující homeopatické léky, které používejte po dobu potíží, minimálně šest týdnů:

  • PHOSPHORICUM ACIDUM 15 C – 3x denně 5 granulí léku,
  • SELENIUM 5 C – 2x denně 5 granulí
  • SEPIA 15 C – 4x týdně 5 granulí (pondělí, středa, pátek a neděle).

Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 10.7.2020 07:55

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze