Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži o Ferrotone?

Autor: Redakce

V naší druhé letošní soutěži jste měli možnost vyhrát přípravek Ferrotone – přírodní zdroj železa v tekuté formě. Je vhodný zejména pro těhotné ženy, sportovce, děti od tří let, teenagery, vegetariány a osoby starší 60 let.

Ilustrační foto

O soutěž byl mezi čtenáři velký zájem a všichni zúčastnění zodpověděli soutěžní otázku: „Jakým způsobem byste měli užívat přípravek Ferrotone, aby bylo dosaženo nejlepšího účinku?“ správně! Ano, ideálně se doporučuje užívat jej: b) nalačno zároveň s ovocnou šťávou.

Tři balíčky s Ferrotonem poputují následujícím šťastným výherkyním:

Lenka Jašková
Eva Krátkoruká
Pavla Urbanová

Vylosovaným výherkyním moc gratulujeme a vy, kteří jste nevyhráli, nesmutněte, již brzy zveřejníme další soutěž, tentokrát o zajímavou knihu, proto nás i nadále sledujte! 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 20:41

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze