Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál v soutěži o Ferrotone?

Autor: Redakce

V naší druhé letošní soutěži jste měli možnost vyhrát přípravek Ferrotone – přírodní zdroj železa v tekuté formě. Je vhodný zejména pro těhotné ženy, sportovce, děti od tří let, teenagery, vegetariány a osoby starší 60 let.

Ilustrační foto

O soutěž byl mezi čtenáři velký zájem a všichni zúčastnění zodpověděli soutěžní otázku: „Jakým způsobem byste měli užívat přípravek Ferrotone, aby bylo dosaženo nejlepšího účinku?“ správně! Ano, ideálně se doporučuje užívat jej: b) nalačno zároveň s ovocnou šťávou.

Tři balíčky s Ferrotonem poputují následujícím šťastným výherkyním:

Lenka Jašková
Eva Krátkoruká
Pavla Urbanová

Vylosovaným výherkyním moc gratulujeme a vy, kteří jste nevyhráli, nesmutněte, již brzy zveřejníme další soutěž, tentokrát o zajímavou knihu, proto nás i nadále sledujte! 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 07:23

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze