Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál v soutěži o Ferrotone?

Autor: Redakce

V naší druhé letošní soutěži jste měli možnost vyhrát přípravek Ferrotone – přírodní zdroj železa v tekuté formě. Je vhodný zejména pro těhotné ženy, sportovce, děti od tří let, teenagery, vegetariány a osoby starší 60 let.

Ilustrační foto

O soutěž byl mezi čtenáři velký zájem a všichni zúčastnění zodpověděli soutěžní otázku: „Jakým způsobem byste měli užívat přípravek Ferrotone, aby bylo dosaženo nejlepšího účinku?“ správně! Ano, ideálně se doporučuje užívat jej: b) nalačno zároveň s ovocnou šťávou.

Tři balíčky s Ferrotonem poputují následujícím šťastným výherkyním:

Lenka Jašková
Eva Krátkoruká
Pavla Urbanová

Vylosovaným výherkyním moc gratulujeme a vy, kteří jste nevyhráli, nesmutněte, již brzy zveřejníme další soutěž, tentokrát o zajímavou knihu, proto nás i nadále sledujte! 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.7.2020 15:58

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze