Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání redakce s novináři – téma Alergie

Autor: Redakce

Ve středu 1.3.2017 se v Národní kavárně v Praze konala letos již podruhé snídaně s novináři. Tento den začalo také meteorologické jaro, a proto ne náhodou bylo vybráno téma již velmi aktuální: ALERGIE.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Snídani tradičně uvedla Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka Světa homeopatie a manažerka Homeopatické lékařské asociace a poté předala slovo přednášejícím, tentokrát se tématu ujaly dvě zkušené lékařky, odbornice v homeopatii, alergologii a imunologii: MUDr. Eva Kettmannová a MUDr. Renáta Sikytová.

Hlavními podtématy byla pylová a kožní alergie, přednášející lékařky doporučily konkrétní homeopatické léky v rámci prevence alergie i v případě již vzniklých akutních potížích (nosní a oční potíže, kopřivka, poštípání hmyzem apod.)

Setkání se neslo v příjemné neformální atmosféře, zúčastněné novinářky měly možnost do přednášky vstupovat s konkrétními dotazy a i po skončení položit individuální dotazy. Věříme, že k tématu připraví spoustu tipů pro své čtenáře.

Již nyní připravujeme další setkání, které se uskuteční v dubnu - téma bude více než zajímavé: SPORT.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.7.2021 08:42

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze