Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání redakce s novináři – téma Alergie

Autor: Redakce

Ve středu 1.3.2017 se v Národní kavárně v Praze konala letos již podruhé snídaně s novináři. Tento den začalo také meteorologické jaro, a proto ne náhodou bylo vybráno téma již velmi aktuální: ALERGIE.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Snídani tradičně uvedla Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka Světa homeopatie a manažerka Homeopatické lékařské asociace a poté předala slovo přednášejícím, tentokrát se tématu ujaly dvě zkušené lékařky, odbornice v homeopatii, alergologii a imunologii: MUDr. Eva Kettmannová a MUDr. Renáta Sikytová.

Hlavními podtématy byla pylová a kožní alergie, přednášející lékařky doporučily konkrétní homeopatické léky v rámci prevence alergie i v případě již vzniklých akutních potížích (nosní a oční potíže, kopřivka, poštípání hmyzem apod.)

Setkání se neslo v příjemné neformální atmosféře, zúčastněné novinářky měly možnost do přednášky vstupovat s konkrétními dotazy a i po skončení položit individuální dotazy. Věříme, že k tématu připraví spoustu tipů pro své čtenáře.

Již nyní připravujeme další setkání, které se uskuteční v dubnu - téma bude více než zajímavé: SPORT.

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.8.2019 00:56

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze