Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěžte s námi a vyhrajte Ferrotone!

Autor: Redakce

Pokud sportujete rekreačně či vrcholově, potřebujete pro svůj výkon v každém případě dostatek energie a ten je závislý na kvalitní stravě. Sportovci s nevyváženou stravou mohou mít kromě nedostatečné energie pro sportovní výkon také nedostatek živin, který se projevuje únavou nebo různými onemocněními, zpomalováním růstu nebo úbytku kostní hmoty a také nedosahují potenciálu pro růst svalové hmoty. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.ferrotone.cz

Klíčovým prvkem pro dosažení optimálního sportovního výkonu je železo. Železo je potřebné pro řadu složitých procesů, které přímo souvisí s výkonem:

  • Dostatečný přísun kyslíku
  • Přeměna krevního cukru na energii
  • Rychlé zotavení po namáhavém tréninku či soutěži

Nedostatečný příjem železa může vést k:

  • Vyčerpanosti
  • Snížení motivace
  • Únavě

Nedostatek železa můžete vyřešit užíváním přípravku Ferrotone. Jedná se o přírodně se vyskytující železo ve vodě bohaté na tento minerál, která se nachází a balí v Severním Walesu. Vzhledem k tomu, že Ferrotone je čistě přírodní produkt, nezpůsobuje běžné vedlejší účinky spojené s klasickými doplňky železa jako je např. zácpa, podráždění či bolest hlavy.

Dnes je Ferrotone uznáván a používán mezi čím dál větším počtem profesionálních i amatérských sportovců, jak žen tak i u mužů, pro svojí vysokou vstřebatelnost, šetrnost k žaludku a přírodní formě.

Soutěžní otázka zní: Jakým způsobem byste měli užívat přípravek Ferrotone, aby bylo dosaženo nejlepšího účinku?

a) po jídle zároveň s černým čajem
b) nalačno zároveň s ovocnou šťávou
c) po jídle zároveň s mléčným nápojem

Nápovědu naleznete na webu: www.ferrotone.cz

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, každý obdrží 1 balení přípravku Ferrotone.

Odpovědi zasílejte do neděle 26.2.2017 na e-mail redakce: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – FERROTONE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 18:26

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze