Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěžte s námi a vyhrajte Ferrotone!

Autor: Redakce

Pokud sportujete rekreačně či vrcholově, potřebujete pro svůj výkon v každém případě dostatek energie a ten je závislý na kvalitní stravě. Sportovci s nevyváženou stravou mohou mít kromě nedostatečné energie pro sportovní výkon také nedostatek živin, který se projevuje únavou nebo různými onemocněními, zpomalováním růstu nebo úbytku kostní hmoty a také nedosahují potenciálu pro růst svalové hmoty. 

Ilustrační foto
Zdroj: www.ferrotone.cz

Klíčovým prvkem pro dosažení optimálního sportovního výkonu je železo. Železo je potřebné pro řadu složitých procesů, které přímo souvisí s výkonem:

  • Dostatečný přísun kyslíku
  • Přeměna krevního cukru na energii
  • Rychlé zotavení po namáhavém tréninku či soutěži

Nedostatečný příjem železa může vést k:

  • Vyčerpanosti
  • Snížení motivace
  • Únavě

Nedostatek železa můžete vyřešit užíváním přípravku Ferrotone. Jedná se o přírodně se vyskytující železo ve vodě bohaté na tento minerál, která se nachází a balí v Severním Walesu. Vzhledem k tomu, že Ferrotone je čistě přírodní produkt, nezpůsobuje běžné vedlejší účinky spojené s klasickými doplňky železa jako je např. zácpa, podráždění či bolest hlavy.

Dnes je Ferrotone uznáván a používán mezi čím dál větším počtem profesionálních i amatérských sportovců, jak žen tak i u mužů, pro svojí vysokou vstřebatelnost, šetrnost k žaludku a přírodní formě.

Soutěžní otázka zní: Jakým způsobem byste měli užívat přípravek Ferrotone, aby bylo dosaženo nejlepšího účinku?

a) po jídle zároveň s černým čajem
b) nalačno zároveň s ovocnou šťávou
c) po jídle zároveň s mléčným nápojem

Nápovědu naleznete na webu: www.ferrotone.cz

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, každý obdrží 1 balení přípravku Ferrotone.

Odpovědi zasílejte do neděle 26.2.2017 na e-mail redakce: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – FERROTONE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.10.2019 18:48

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze