Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jak dobít baterky po dlouhé zimě?

Autor: Petra Sumeráková

Zimní období a tuhé mrazy jsou samozřejmě pro každý organismus velká zátěž a i když jaro pomaličku nakukuje za dveřmi nemáme vyhráno a číhají na nás různé zdravotní neduhy - výjimkou nejsou ani naši pejsci. Proto je dobré mít v záloze pár přírodních "životabudičů", které pomohou nastartovat životní energii a zlepšit imunitní systém.

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Iva Bajgarová

Bylinky, homeopatie, aromaterapie, bachovy květové esence - to vše můžeme různě kombinovat a probudit tělo, které přes zimu dostalo opravdu zabrat.

  • Homeopatie

Oscillococcinum - preventivně 1x týdně cca 1/3 tubičky na nastartování imunitního systému
Silicea 15C - preventivně 1x týdně 5 granulí
Echinacea angustifolia 9C – preventivně 1x týdně 5 granulí

  • Bylinky, tinktury nebo sirupy

Echinacea - můžete užívat i ve formě sirupu či tinktury
Z dalších bylin, které ochrání i nastartují energii je např: Eleuterokok, Rakytník, Lapacho rudé, Hlíva ústřičná
Na probuzení a povzbuzení organismu je přímo kouzelná GOTUKOLA - působí jako silné tonikum a působí na prokrvení mozgu až po celkové zlepšení fyzické i duševní výkonnosti.
Kustovnice - je další skoro "čarodějka“, která dokáže velmi výrazně posilnit organismus a odstranit únavu

  • Aromaterapie

Eukalyptový olej - éterický olej, který při použití v aromalampě působí jednak antivirově, ale taktéž jako životabudič, proti únavě a dobíjí energii.

  • Bachovy esence

Habr (Hornbeam) esence č.17 - obnovuje vitalitu
Oliva (Olive) esence č.23 - obnovuje sílu, schopnost regenerace 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Petra Sumeráková

Autor: Petra Sumerákovákynolog, www.imperial-bohemia.wbs.cz

Homeopatii jsem začala používat na samém počátku hlavně v chovatelství a kynologii a poslední rok s ní zachraňuji i mého tatínka, kterému lékaři na JIP dávali maximálně několik hodin života. Právě tento zázrak mne ještě více přesvědčil o síle, kterou homeopatie má, často chodím na konzultace a pro rady k MVDr. Mirce Menclové a stále dokola objevujeme další a další ,,elixíry života". Ráda bych přinesla inspiraci a rady čtenářům. Věřím, že má více než 13ti-letá "laická" homeopatická praxe pro ně bude přínosem.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.7.2021 07:26

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze