Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Na koho se usmálo štěstí v soutěži o Arnigel?

Autor: Redakce

V minulém týdnu jsme soutěžili o chladivý gel s Arnikou, který je ideální na následky úrazů, tiší bolest, zlepšuje hojení kostí a svalů, zabraňuje vzniku modřin a podlitin, snižuje riziko komplikací a zrychluje rekonvalescenci.

Ilustrační foto

Naše první soutěžní otázka v novém roce se týkala byliny, která patří mezi nejlepší hojivé prostředky na následky úrazů a neměla by tak chybět především v lékárničce sportovců a všech aktivních rodin.

S radostí oznamujeme, že všichni ze soutěžících zaslali správnou odpověď: c) arnika!

Výhru v podobě Arnigelu zasíláme následujícím výherkyním:

Hana Frauenterková
Soňa Kozárová
Jolana Měrková

Moc blahopřejeme a těšíme se na další soutěžení s vámi!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 23:22

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze