Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Hemoroidy po porodu

Autor: Redakce

Hemoroidy vznikají zánětem křečových žil v konečníku. Mají více příčin: sedavý způsob života, opakované zácpy i průjmy, onemocnění žilního systému, špatná životospráva, nedostatečný přísun tekutin atd. U žen bývá hlavní příčinou těhotenství, kdy plod tlačí na cévy. Nastávající maminky často trpí i zácpou a ta také ovlivňuje vznik hemoroidů. Pokud však žena před těhotenstvím hemoroidy netrpěla, po porodu se stav často výrazně zlepší.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Dobrý den, krátce před porodem jsem začala mít problémy se zácpou a poté se mi při porodu udělaly hemoroidy. Při „velké“ potřebě je to velmi nepříjemné, řeže, pálí, svědí to a cítím, že mám i vystouplou část konečníku a objevuje se mi světlá krev na toaletním papíře. Poradíte mi prosím, jaká homeopatika by mohla pomoct?“

Na tento dotaz odpověděla MUDr. Renáta Sikytová, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, užívejte tuto kombinaci homeopatických léků:

  • ARNICA MONTANA 9 C – 3x denně 5 granulí,
  • AESCULUS HIPPOCASTANUM 9 C – 2x denně 5 granulí.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.7.2020 16:09

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze