Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Inspirativní seminář s Ingeborg Stadelmann

Autor: Bc. Romana Gogelová

V sobotu 4.2.2017 proběhl v NCONZO Brno seminář se skvělou porodní asistentkou Ingeborg Stadelmann, který pořádalo vzdělávací centrum Uroboros.

Ilustrační foto
Zdroj: Bc. Romana Gogelová

Zkušená porodní asistentka, dula a léčitelka paní Stadelmann nás seznámila s možnostmi, které nabízí ženám během těhotenství, při porodu a v poporodním období homeopatie i aromaterapie. Na základě vlastních bohatých zkušeností paní Ingeborg Stadelmann poutavým způsobem představila obrazy homeopatických léků - Caulophyllum, Cimicifuga, Coffea, Gelsemium, Sepia, Staphysagria, Lycopodium, Pulsatilla. Seminář byl pro mne osobně dalším potvrzením skutečnosti, že homeopatická metoda je skvělou možností a velkou výhodou pro praxi nás, porodních asistentek.

Bohatá účast na semináři mě jako velkého nadšence pro homeopatii upřímně potěšila a potvrdila fakt, že v naší zemi je o tato témata v odborné veřejnosti stále rostoucí zájem.

Rádi bychom touto cestou pozvali všechny případné zájemce na odborné homeopatické semináře pro porodní asistentky a ostatní zdravotníky, které se budou konat 8.4.2017 v Brně a 22.4.2017 v Praze – více informací najdete na vzdělávacím webu Homeopatické lékařské asociace - www.cedh.cz, případně můžete kontaktovat koordinátorku vzdělávacích akcí, Lucii Urbánkovou - urbankova@hla-homeopatie.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Romana Gogelová

Autor: Bc. Romana Gogelováregistrovaná porodní asistentka

Romana Gogelová je registrovaná porodní asistentka s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí.

Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blížké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". O zkušenostech účastníků kurzů Romany Gogelové si můžete přečíst na www.rodinavezline.cz

Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 02:36

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze