Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Inspirativní seminář s Ingeborg Stadelmann

Autor: Bc. Romana Gogelová

V sobotu 4.2.2017 proběhl v NCONZO Brno seminář se skvělou porodní asistentkou Ingeborg Stadelmann, který pořádalo vzdělávací centrum Uroboros.

Ilustrační foto
Zdroj: Bc. Romana Gogelová

Zkušená porodní asistentka, dula a léčitelka paní Stadelmann nás seznámila s možnostmi, které nabízí ženám během těhotenství, při porodu a v poporodním období homeopatie i aromaterapie. Na základě vlastních bohatých zkušeností paní Ingeborg Stadelmann poutavým způsobem představila obrazy homeopatických léků - Caulophyllum, Cimicifuga, Coffea, Gelsemium, Sepia, Staphysagria, Lycopodium, Pulsatilla. Seminář byl pro mne osobně dalším potvrzením skutečnosti, že homeopatická metoda je skvělou možností a velkou výhodou pro praxi nás, porodních asistentek.

Bohatá účast na semináři mě jako velkého nadšence pro homeopatii upřímně potěšila a potvrdila fakt, že v naší zemi je o tato témata v odborné veřejnosti stále rostoucí zájem.

Rádi bychom touto cestou pozvali všechny případné zájemce na odborné homeopatické semináře pro porodní asistentky a ostatní zdravotníky, které se budou konat 8.4.2017 v Brně a 22.4.2017 v Praze – více informací najdete na vzdělávacím webu Homeopatické lékařské asociace - www.cedh.cz, případně můžete kontaktovat koordinátorku vzdělávacích akcí, Lucii Urbánkovou - urbankova@hla-homeopatie.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Romana Gogelová

Autor: Bc. Romana Gogelováregistrovaná porodní asistentka

Romana Gogelová je registrovaná porodní asistentka s dlouholetou praxí na porodním sále a oddělení šestinedělí.

Pořádá kurzy předporodní přípravy pro maminky, tatínky a jim blížké osoby "Přivádíme děti na svět beze strachu". O zkušenostech účastníků kurzů Romany Gogelové si můžete přečíst na www.rodinavezline.cz

Také provádí osobní konzultace, individuální přípravu k porodu, cvičení pro těhotné ženy a doporučuje homeopatii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.10.2019 02:43

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze