Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Setkání redakce s novináři - Stres a přetížení

Autor: Redakce

Ve středu 25.1.2017 uspořádala redakce Světa homeopatie v Národní kavárně v Praze neformální snídani s novináři z nejrůznějších periodik a webových portálů. Tématem tohoto setkání byl STRES A PŘETÍŽENÍ – téma, které zajímá a dotýká se téměř každého z nás.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Snídani zahájila Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka Světa homeopatie a manažerka Homeopatické lékařské asociace, která uvítala zúčastněné novinářky a představila cíl pro nejen pro letošní rok – snažit se o to, aby v České republice působilo dostatek kvalitních lékařů homeopatů tak, aby bylo vyhověno stále většímu tlaku veřejnosti na homeopatický způsob léčby. Paní Nestrašilová představila přednášející, PharmDr. Janu Strieglerovou - farmaceutku, homeopatku a výživovou poradkyni a MUDr. Evu Kettmannovou - odbornou garantku Světa homeopatie, Vice-presidentku Homeopatické lékařské asociace a především odbornici na homeopatii s vlastní lékařskou praxí zaměřenou na celostní medicínu.

V rámci setkání se diskutovalo o špatném životním stylu, který je jednou z příčin stresu a může vést k rozvoji chronických onemocnění. Obě lektorky se podělily i o příběhy ze své každodenní praxe a obohatily všechny přítomné o spoustu tipů, které v rámci svých periodik jistě předají i svým čtenářům. I naše redakce zpracovává výstup z příjemného setkání, na tipy našich lektorech se tedy můžete těšit i Vy.

  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.11.2021 15:29

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze