Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání redakce s novináři - Stres a přetížení

Autor: Redakce

Ve středu 25.1.2017 uspořádala redakce Světa homeopatie v Národní kavárně v Praze neformální snídani s novináři z nejrůznějších periodik a webových portálů. Tématem tohoto setkání byl STRES A PŘETÍŽENÍ – téma, které zajímá a dotýká se téměř každého z nás.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Snídani zahájila Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka Světa homeopatie a manažerka Homeopatické lékařské asociace, která uvítala zúčastněné novinářky a představila cíl pro nejen pro letošní rok – snažit se o to, aby v České republice působilo dostatek kvalitních lékařů homeopatů tak, aby bylo vyhověno stále většímu tlaku veřejnosti na homeopatický způsob léčby. Paní Nestrašilová představila přednášející, PharmDr. Janu Strieglerovou - farmaceutku, homeopatku a výživovou poradkyni a MUDr. Evu Kettmannovou - odbornou garantku Světa homeopatie, Vice-presidentku Homeopatické lékařské asociace a především odbornici na homeopatii s vlastní lékařskou praxí zaměřenou na celostní medicínu.

V rámci setkání se diskutovalo o špatném životním stylu, který je jednou z příčin stresu a může vést k rozvoji chronických onemocnění. Obě lektorky se podělily i o příběhy ze své každodenní praxe a obohatily všechny přítomné o spoustu tipů, které v rámci svých periodik jistě předají i svým čtenářům. I naše redakce zpracovává výstup z příjemného setkání, na tipy našich lektorech se tedy můžete těšit i Vy.

  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.8.2020 15:14

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze