Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Příprava na jaro a detoxikace organismu

Autor: Redakce

I když je venku tuhá zima, ani se neotočíme a bude zde jaro. Připravte se na něj včas!

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Přijďte si poslechnout praktické rady pro každý den, které vám pomohou cítit se lépe. Dozvíte se, jak odlehčit tělo a zbavit se toxinů. Jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jak je vhodně připravit... a mnoho dalších zajímavostí a praktických rad.

To vše od zkušené farmaceutky a lektorky PharmDr. Jany Strieglerové, která vám doporučí DETOXIKAČNÍ a OČISTNÉ METODY a praktické rady, jak DOPLNIT chybějící ENERGII, VITAMÍNY a MINERÁLY, aby nás nepřepadla jarní únava...

Vstupné: 200 Kč

V případě zájmu o přednášku neváhejte a přihlaste se na emailu: info@svethomeopatie.cz nebo na našem facebookovém profilu. KAPACITA OMEZENA.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.3.2023 02:54

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze