Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Příprava na jaro a detoxikace organismu

Autor: Redakce

I když je venku tuhá zima, ani se neotočíme a bude zde jaro. Připravte se na něj včas!

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Přijďte si poslechnout praktické rady pro každý den, které vám pomohou cítit se lépe. Dozvíte se, jak odlehčit tělo a zbavit se toxinů. Jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jak je vhodně připravit... a mnoho dalších zajímavostí a praktických rad.

To vše od zkušené farmaceutky a lektorky PharmDr. Jany Strieglerové, která vám doporučí DETOXIKAČNÍ a OČISTNÉ METODY a praktické rady, jak DOPLNIT chybějící ENERGII, VITAMÍNY a MINERÁLY, aby nás nepřepadla jarní únava...

Vstupné: 200 Kč

V případě zájmu o přednášku neváhejte a přihlaste se na emailu: info@svethomeopatie.cz nebo na našem facebookovém profilu. KAPACITA OMEZENA.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.7.2019 04:37

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze