Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Příprava na jaro a detoxikace organismu

Autor: Redakce

I když je venku tuhá zima, ani se neotočíme a bude zde jaro. Připravte se na něj včas!

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Přijďte si poslechnout praktické rady pro každý den, které vám pomohou cítit se lépe. Dozvíte se, jak odlehčit tělo a zbavit se toxinů. Jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jak je vhodně připravit... a mnoho dalších zajímavostí a praktických rad.

To vše od zkušené farmaceutky a lektorky PharmDr. Jany Strieglerové, která vám doporučí DETOXIKAČNÍ a OČISTNÉ METODY a praktické rady, jak DOPLNIT chybějící ENERGII, VITAMÍNY a MINERÁLY, aby nás nepřepadla jarní únava...

Vstupné: 200 Kč

V případě zájmu o přednášku neváhejte a přihlaste se na emailu: info@svethomeopatie.cz nebo na našem facebookovém profilu. KAPACITA OMEZENA.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.11.2019 19:53

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze