Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bolavý malíček

Autor: Redakce

Zlomenina některého z prstů na noze vzniká různými způsoby. Stačí, když zakopneme, kopneme do něčeho nebo nám na nohu něco spadne. Tyto zlomeniny se obvykle dobře a bez komplikací hojí. Hojení můžeme podpořit vhodně zvolenými homeopatickými léky.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Dobrý den, paní doktorko, šestiletá dcerka si včera večer nakopla malíček u pravé nohy. Dnes ráno ho měla celý modrý, jely jsme na RTG a má ho na 3x zlomený. Prosím o radu, co dávat. Za týden máme jet na kontrolu. Předem moc děkuji.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, zkušená lékařka-homeopatka, tvář naší poradny:

„Dobrý den, doporučuji nyní podávat tyto homeopatické léky:

  • ARNICA MONTANA 9 C – 4x denně 5 granulí léku,
  • SYMPHYTUM 5 C – 3x denně 5 granulí léku a
  • CALCAREA PHOSPHORICA 9 C – 2x denně 5 granulí léku.

Všechny léky podávejte až do naprostého zhojení. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.10.2017 07:47

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze