Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bolavý malíček

Autor: Redakce

Zlomenina některého z prstů na noze vzniká různými způsoby. Stačí, když zakopneme, kopneme do něčeho nebo nám na nohu něco spadne. Tyto zlomeniny se obvykle dobře a bez komplikací hojí. Hojení můžeme podpořit vhodně zvolenými homeopatickými léky.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Dobrý den, paní doktorko, šestiletá dcerka si včera večer nakopla malíček u pravé nohy. Dnes ráno ho měla celý modrý, jely jsme na RTG a má ho na 3x zlomený. Prosím o radu, co dávat. Za týden máme jet na kontrolu. Předem moc děkuji.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, zkušená lékařka-homeopatka, tvář naší poradny:

„Dobrý den, doporučuji nyní podávat tyto homeopatické léky:

  • ARNICA MONTANA 9 C – 4x denně 5 granulí léku,
  • SYMPHYTUM 5 C – 3x denně 5 granulí léku a
  • CALCAREA PHOSPHORICA 9 C – 2x denně 5 granulí léku.

Všechny léky podávejte až do naprostého zhojení. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:32

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze