Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Alergická reakce na tělové mléko

Autor: Redakce

V poradně se nás čtenářka ptá na řešení problému s alergickou vyrážkou, způsobenou pravděpodobně tělovým mlékem.

Ilustrační foto

„Dobrý den, paní doktorko. Synovi se udělala na hrudníku vyrážka – červená krupička. Má slity celý hrudník. Vůbec nevím od čeho, možná reakce na tělové mléko. Jinak žádné další potíže nemá. Doktor nám napsal mast s kortikoidy, ale to se mi moc nelíbí. Prosím, poraďte. Děkuji.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Kateřina Formánková – zkušená lékařka a odbornice v homeopatii.

„Dobrý den, zkuste kombinaci homeopatických léků:
POUMON HISTAMINE 15 C + NUX VOMICA 9 C + MURIATICUM ACIDUM 9 C, 3x denně 5 granulí od každého léku. Stav by se měl během 2−3 dnů normalizovat.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.4.2018 17:01

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze