Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Alergická reakce na tělové mléko

Autor: Redakce

V poradně se nás čtenářka ptá na řešení problému s alergickou vyrážkou, způsobenou pravděpodobně tělovým mlékem.

Ilustrační foto

„Dobrý den, paní doktorko. Synovi se udělala na hrudníku vyrážka – červená krupička. Má slity celý hrudník. Vůbec nevím od čeho, možná reakce na tělové mléko. Jinak žádné další potíže nemá. Doktor nám napsal mast s kortikoidy, ale to se mi moc nelíbí. Prosím, poraďte. Děkuji.“

Na dotaz odpověděla MUDr. Kateřina Formánková – zkušená lékařka a odbornice v homeopatii.

„Dobrý den, zkuste kombinaci homeopatických léků:
POUMON HISTAMINE 15 C + NUX VOMICA 9 C + MURIATICUM ACIDUM 9 C, 3x denně 5 granulí od každého léku. Stav by se měl během 2−3 dnů normalizovat.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2020 15:46

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze