Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyhlášení vítězů předvánočních soutěží!

Autor: Redakce

Konec roku se přehoupl do roku nového a my máme milou povinnost vyhlásit vítěze předvánočních soutěží!

Ilustrační foto

1. soutěží otázka zněla:
Rescue produkty jsou jedinečnou kombinací pěti originálních Bach® květů. Jaké to jsou?

Rescue Bachovy kapky obsahují následující kombinaci pětici bylin: Cherry Plum (Slíva třešňová), Clematis (Bílá lesní réva), Impatiens (Netýkavka žlázonosná), Rock Rose (Devaterník penízkovitý), Star of Bethlehem (Snědek okoličnatý).

Výherci:
Markéta Modrovská
Dana Hácová
Lucie Rakušanová

Výherci se mohou těšit na balíček RESCUE produktů.

2. soutěžní otázka zněla:
K úrazům patří většinou otok. Jaký homeopatický lék si vezmete v případě bolestivého otoku, který se zlepšuje studeným obkladem? Napovědět vám může informace, že tento homeopatický lék je velmi účinný i při hmyzím bodnutí nebo na bolesti v krku spojené s otokem, bodáním a pálením. Ke zlepšení dochází po požití chladných nápojů.

c) apis mellifica

Výherci:
Petra Korvasová
Radek Povejšil
Tereza Waldhauserová
Jolana Měrková

Výherci se mohou těšit na knihu HOMEOPATIE A SPORT.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 31.5.2020 08:56

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze