Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyhlášení vítězů předvánočních soutěží!

Autor: Redakce

Konec roku se přehoupl do roku nového a my máme milou povinnost vyhlásit vítěze předvánočních soutěží!

Ilustrační foto

1. soutěží otázka zněla:
Rescue produkty jsou jedinečnou kombinací pěti originálních Bach® květů. Jaké to jsou?

Rescue Bachovy kapky obsahují následující kombinaci pětici bylin: Cherry Plum (Slíva třešňová), Clematis (Bílá lesní réva), Impatiens (Netýkavka žlázonosná), Rock Rose (Devaterník penízkovitý), Star of Bethlehem (Snědek okoličnatý).

Výherci:
Markéta Modrovská
Dana Hácová
Lucie Rakušanová

Výherci se mohou těšit na balíček RESCUE produktů.

2. soutěžní otázka zněla:
K úrazům patří většinou otok. Jaký homeopatický lék si vezmete v případě bolestivého otoku, který se zlepšuje studeným obkladem? Napovědět vám může informace, že tento homeopatický lék je velmi účinný i při hmyzím bodnutí nebo na bolesti v krku spojené s otokem, bodáním a pálením. Ke zlepšení dochází po požití chladných nápojů.

c) apis mellifica

Výherci:
Petra Korvasová
Radek Povejšil
Tereza Waldhauserová
Jolana Měrková

Výherci se mohou těšit na knihu HOMEOPATIE A SPORT.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 21:29

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze