Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Milá redakce Světa homeopatie...

Autor: Redakce

Vždy nás potěší, když dostaneme zpětnou vazbu od našich čtenářů. Jsme rádi, že Vás můžeme inspirovat a pomáhat vám a vašim blízkým...

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Milá redakce Světa homeopatie,

chtěla bych vám vyjádřit svůj velký dík a obdiv za to, co děláte a hlavně jak to děláte. V dnešní době by se mohlo zdát, že je všude všeho plno, že už se nedá s ničím novým přijít. Přehršel informací, reklam, lákadel,...

Vy prostřednictvím Světa homeopatie přinášíte ucelené, odborné, aktuální a praktické rady a inspirace. Zároveň je z toho všeho cítit, že vše děláte srdcem a s citem a to se velmi cení.

Velmi oceňuji, že informace, které předkládáte jsou odborné, ale přitom uchopené a podané tak, že jim rozumí každý, nejen zdravotníci. Také se mi moc líbí aktuálnost informací. Když zrovna nemám nápad, co upéct nebo váhám, jaké homeopatikum podat, tak vím, že když kliknu na Svět homeopatie, vždy tam najdu odpověď na své otázky. Nejsem ten typ, který brouzdá po internetu, hledá a kliká, ale na Svět homeopatie koukám opravdu téměř denně a vždy mě něco překvapí, inspiruje a posune dál.

Moc vám fandím a vážím si vaší práce

Přeji klidné a pohodové prožití Vánoc

Jana

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.6.2018 09:11

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze