Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Nervové vypětí na mateřské dovolené

Autor: Redakce

Být mámou není lehká úloha. Není to zaměstnání, od kterého by si maminka mohla odpočinout. Plnění každodenních povinností může ženu vyčerpat do té míry, že se k pocitům fyzické únavy přidají i psychické potíže. 

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

„Dobrý den paní doktorko. Ráda bych Vás požádala o pomoc při výběru správných homeopatik. Jsem na mateřské dovolené a poslední dobou jsem neustále nervově vypjata se sklonem k negativnímu myšlení a dlouhodobě s žádným pocitem radosti. V minulosti jsem již půl roku užívala antidepresiva kvůli panické poruše. Zatím necítím potřebu se k nim vracet, ale chtěla bych vyzkoušet nějaká homeopatika, která by mě pomohla zklidnit a "nakopnout".“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka MUDr. Věra Budková – tvář naší poradny:

„Dobrý den, zkuste tyto homeopatické léky:

  • IGNATIA AMARA 15 C – 3x denně 5 granuli
  • ACONITUM NAPELLUS 30 C - 5 granuli při stavu akutní paniky.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.11.2021 15:47

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze