Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce soutěže o krémový parfém Ha-tha!

Autor: Redakce

Soutěž o novinku na českém trhu, přírodní produkty Ha-tha, byla ukončena. Na koho se usmálo štěstí a vyhrál aromaterapeutický krémový parfém?

Ilustrační foto

Správná odpověď na vánoční soutěžní otázku, která zněla: "Jak se jmenuje krémový parfém Ha-tha, ve kterém nalezete mandarinku a jasmín?"

je...

a) LOVE - LÁSKA

Vylosovali jsme 5 výherců, kteří obdrží jeden z trojice krémových parfémů Ha-tha dle vlastního výběru. Jsou jimi:

Michaela Vinohradská, Duchcov
Pavla Kubinová, Karviná
Daniela Fialová, Popovice
Sabina Jonáková, Luka nad Jihlavou
Lenka Jašková, Ostrava

Pokud jste dnes nevyhráli, nesmutněte! Ve Světě homeopatie Vás čeká pokračování série vánočních soutěží. Sledujte nás a třeba vyhrajete příště!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.1.2019 22:35

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze