Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce soutěže o krémový parfém Ha-tha!

Autor: Redakce

Soutěž o novinku na českém trhu, přírodní produkty Ha-tha, byla ukončena. Na koho se usmálo štěstí a vyhrál aromaterapeutický krémový parfém?

Ilustrační foto

Správná odpověď na vánoční soutěžní otázku, která zněla: "Jak se jmenuje krémový parfém Ha-tha, ve kterém nalezete mandarinku a jasmín?"

je...

a) LOVE - LÁSKA

Vylosovali jsme 5 výherců, kteří obdrží jeden z trojice krémových parfémů Ha-tha dle vlastního výběru. Jsou jimi:

Michaela Vinohradská, Duchcov
Pavla Kubinová, Karviná
Daniela Fialová, Popovice
Sabina Jonáková, Luka nad Jihlavou
Lenka Jašková, Ostrava

Pokud jste dnes nevyhráli, nesmutněte! Ve Světě homeopatie Vás čeká pokračování série vánočních soutěží. Sledujte nás a třeba vyhrajete příště!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.6.2019 20:23

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze