Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Cestující homeopaté...

V Anglii bylo v roce 1990 založeno charitativní sdružení s názvem „Travelling Homeopaths Collective“. Jeho členové, kvalifikovaní a uznávaní homeopaté, pracují jako dobrovolníci a cestují po veřejných akcích, hudebních festivalech a veletrzích konaných po celé Anglii.

 

Ilustrační foto

Například do Glastonbury přijíždí každým rokem až 20 odborníků na homeopatii, kteří v průběhu celé akce ošetřují pacienty. Mezi další v Anglii známé akce, kterých se dobrovolníci účastní patří Larmer Tree, Cambridge Folk Festival, Wychwood hudební festival a The Big Green Gathering.

Na těchto akcích je každý rok homeopaticky ošetřeno několik tisíc lidí.

Jejich pojízdná klinika nabízí léčbu akutních stavů, jako je senná rýma, sluneční úžeh, popáleniny od slunce, zažívací potíže, kašel a nachlazení, resp. všechny běžné nemoci a úrazy, které se na těchto akcích stávají. Toto sdružení však nabízí i poradenství a podporu lidem, kteří mají chronická nebo jiná dlouhodobá onemocnění.

Všechny dary, které sdružení přijme jde na chod sdružení, cestovní náklady a další podporu Homeopatie.

Zdroj: www.thc.org.uk/mission.php
 

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.11.2019 21:19

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze