Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání s maminkami

Autor: Redakce

V krásném městečku Náměšť nad Oslavou proběhla přednáška pro maminky s dětmi na téma prevence onemocnění a léčba akutních onemocnění.

Ilustrační foto

Nejdříve jsme s maminkami probraly co dělat pro to, aby byl organismus odolný a silný. Pak následovala část terapeutická - tedy jak se zachovat, když má dítě horečku, je nachlazené, kašle, bolí ho v krku nebo smrká.

Zaměřily jsme se na užívání homeopatik, bylinek, aromaterapii a jaká dietní a režimová opatření použít, aby léčba a rekonvalescence proběhla co nejlépe, abychom měly doma zdravé a spokojené děti.

V průběhu přednášky byla možnost klást lektorce PharmDr. Janě Strieglerové cílené otázky a na konci proběhla široká příjemná diskuse.

Maminky si nadšeně rozebraly materiály a brožurky, které vydává Homeopatická lékařská asociace a také oblíbené Okénko do Světa homeopatie. Také vznikla domluva na pravidelné odebírání Okénka v místní zdravé výživě – Zdravěnce.

Jsme rádi, že se Vám naše přednášky líbí a těšíme se na jejich pokračování, které plánujeme již na leden 2017!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 18:45

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze