Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Setkání s maminkami

Autor: Redakce

V krásném městečku Náměšť nad Oslavou proběhla přednáška pro maminky s dětmi na téma prevence onemocnění a léčba akutních onemocnění.

Ilustrační foto

Nejdříve jsme s maminkami probraly co dělat pro to, aby byl organismus odolný a silný. Pak následovala část terapeutická - tedy jak se zachovat, když má dítě horečku, je nachlazené, kašle, bolí ho v krku nebo smrká.

Zaměřily jsme se na užívání homeopatik, bylinek, aromaterapii a jaká dietní a režimová opatření použít, aby léčba a rekonvalescence proběhla co nejlépe, abychom měly doma zdravé a spokojené děti.

V průběhu přednášky byla možnost klást lektorce PharmDr. Janě Strieglerové cílené otázky a na konci proběhla široká příjemná diskuse.

Maminky si nadšeně rozebraly materiály a brožurky, které vydává Homeopatická lékařská asociace a také oblíbené Okénko do Světa homeopatie. Také vznikla domluva na pravidelné odebírání Okénka v místní zdravé výživě – Zdravěnce.

Jsme rádi, že se Vám naše přednášky líbí a těšíme se na jejich pokračování, které plánujeme již na leden 2017!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.6.2019 03:51

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze