Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Premenstruační syndrom a stres

Autor: Redakce

Těhotenství a porod bývají pro nastávající maminku hodně vyčerpávající samy o sobě. Když po porodu přijde stres a potíže ve vztazích, mohou se přidat i potíže zdravotní.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, prosím o radu. Jaká homeopatika bych mohla užívat, když jsem dlouhodobě ve stresu: těhotenství, porod, potíže s bývalým manželem, rozvod a další stresy v souvislosti se soudy, prací atd. Nejvíce se toto projevuje před menstruací – premenstruační syndrom. To je pro mě opravdu nepříjemné. Bývá mi horko a jsem vzteklá. Stále kojím. Nemohou homeopatika – jakákoliv – nějak kojení ovlivnit nebo ohrozit dítě? Předem děkuji!“

Na dotaz čtenářky odpověděla odbornice v homeopatii MUDr. Věra Budková:

„Dobrý den, pokud jste nervózní, frustrovaná, s pocitem křivdy po rozvodu a soudech, všechno toto se přenese do mateřského mléka a děťátko může být také neklidné a nespokojené. Naopak po použití homeopatických léků se Vám moc uleví a nebudete tak napjatá a unavená.

Doporučuji užívání homeopatického léku:

  • Staphysagria 15 C – pět granulí každé ráno po dobu potřebnou ke zlepšení. Pokud Vám bude dělat dobře, užívejte zcela bez obav dlouhodobě. Je to přírodní látka, která v žádném případě není toxická a nemá vedlejší účinky.

V případě premenstruačních potíží užívejte:

  • Lachesis 9 C – 5 granulí 19. den cyklu,
  • Lachesis 15 C – 5 granulí 20. den cyklu,
  • Lachesis 30 C – 5 granulí 21. den cyklu.

První den cyklu je první den menstruace. Mělo by se Vám ulevit. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost a jsem s pozdravem.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.10.2021 01:58

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze