Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kůže bez ekzému...

Autor: příběh čtenářky

Už před otěhotněním jsem si dělala starosti, aby mé dítě nemělo ekzém, jako kdysi já. V těhotenství i před ním, jsem se snažila žít zdravě. Když se nám narodila krásná dcera, na ekzém jsem ani nepomyslela a byla šťastná.

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Mé dřívější obavy se naplnily po prvním očkování, kdy měla malá vysoké teploty a pak se ukázal ekzém. Byla jsem nešťastná, paní doktorka nám předepsala krémy, ale kůže nebyla lepší. Není nic horšího, když vidíte své malé miminko s ekzémem na tělíčku, jak se škrábe a vy přesně víte, jak moc to svědí, protože jste si tím taky prošli. Při každém poškrábání jsem byla nešťastnější. A i když jsem věděla, že to nepomůže, prosila jsem svou dceru ať se neškrábe. Rozhodla jsem se najít pomoc na internetu. Narazila jsem na odpověď v homeopatické poradně, kde měla maminka podobný problém. Napsala jsem tedy dotaz a od doby, kdy mi přišla odpověd je vše lepší. Jezdíme k paní Pszczolkové, malá ji má moc ráda a na konzultacích se na ní celý čas usmívá. Díky homeopatikům a paní Ludmile, jsem spokojenější maminka a malá má čistou kůži bez ekzému. Není vše jen o homeopatii, ale hlavně díky ní se nám daří. Hodně záleží i na nás, protože když jsem byla nešťastná a sledovala kůži mé dcery kousek po kousku, lepší to nebylo. Ale když jsem to hodila za hlavu, přestala řešit, kterým krémem ji namazat, najednou se vše začalo lepšit. Děkujeme za pomoc a vřele všem doporučujeme.

Barbara Filkorn

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

příběh čtenářky

Autor: příběh čtenářky

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2020 06:24

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze