Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života...

Autor: Lenka Matoušková

Vážená redakce, Světa homeopatie, ráda bych Vám vyjádřila svůj obdiv a poděkování za skvěle vedený portál. Jste pro mne nepřebernou studnicí moudrosti, ve které téměř vždy najdu radu, když jsem v "nouzi".

Ilustrační foto
Zdroj: Lenka Matoušková

"Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života relativně nedávno, úderem druhého těhotenství. Právě dnes Vám píšu především proto, že chci Vaším prostřednictvím popřát vzácné paní Romaně Gogelové k jejímu dnešnímu svátku a ze srdce jí poděkovat za vše, co pro mě/nás udělala. V době hospitalizace pro rizikové těhotenství i po porodu dcery v 26.tt mi byla velkou oporou. Pomohla mi znovu najít ten lepší pohled na svět a maličké udat správný směr na jejím náročném životním startu. Díky paní Gogelové jsem doslova a do písmene homeopatii "propadla":-)

Milá paní Romano, ještě jednou přijměte přání všeho nej...! Vděčím Vám za mnohé!"

S úctou, Lenka Matoušková

P.S.: fotky pár dní před propuštěním domů

 

Poznámka redakce:

Děkujeme paní Matouškové za krásný dopis s poděkováním naší úžasné porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové. Moc si vážíme každé zpětné vazby nejen na náš portál, ale i takto krásných poděkování našim odborníkům, kteří se starají o poradny Světa homeopatie nebo přímo o Vás, pacienty, ve svých ordinacích (či porodnicích:-). Pokud i Vy jste s námi "prožili" nějaký hezký příběh, podělte se s námi o něj a pošlete nám ho na mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Děkujeme Vám.

Reklama: Oscillococcinum

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lenka Matoušková

Autor: Lenka Matouškováčtenářka

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2021 07:42

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze