Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života...

Autor: Lenka Matoušková

Vážená redakce, Světa homeopatie, ráda bych Vám vyjádřila svůj obdiv a poděkování za skvěle vedený portál. Jste pro mne nepřebernou studnicí moudrosti, ve které téměř vždy najdu radu, když jsem v "nouzi".

Ilustrační foto
Zdroj: Lenka Matoušková

"Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života relativně nedávno, úderem druhého těhotenství. Právě dnes Vám píšu především proto, že chci Vaším prostřednictvím popřát vzácné paní Romaně Gogelové k jejímu dnešnímu svátku a ze srdce jí poděkovat za vše, co pro mě/nás udělala. V době hospitalizace pro rizikové těhotenství i po porodu dcery v 26.tt mi byla velkou oporou. Pomohla mi znovu najít ten lepší pohled na svět a maličké udat správný směr na jejím náročném životním startu. Díky paní Gogelové jsem doslova a do písmene homeopatii "propadla":-)

Milá paní Romano, ještě jednou přijměte přání všeho nej...! Vděčím Vám za mnohé!"

S úctou, Lenka Matoušková

P.S.: fotky pár dní před propuštěním domů

 

Poznámka redakce:

Děkujeme paní Matouškové za krásný dopis s poděkováním naší úžasné porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové. Moc si vážíme každé zpětné vazby nejen na náš portál, ale i takto krásných poděkování našim odborníkům, kteří se starají o poradny Světa homeopatie nebo přímo o Vás, pacienty, ve svých ordinacích (či porodnicích:-). Pokud i Vy jste s námi "prožili" nějaký hezký příběh, podělte se s námi o něj a pošlete nám ho na mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Děkujeme Vám.

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lenka Matoušková

Autor: Lenka Matouškováčtenářka

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 17:28

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze