Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života...

Autor: Lenka Matoušková

Vážená redakce, Světa homeopatie, ráda bych Vám vyjádřila svůj obdiv a poděkování za skvěle vedený portál. Jste pro mne nepřebernou studnicí moudrosti, ve které téměř vždy najdu radu, když jsem v "nouzi".

Ilustrační foto
Zdroj: Lenka Matoušková

"Homeopatie se stala nedílnou součástí mého života relativně nedávno, úderem druhého těhotenství. Právě dnes Vám píšu především proto, že chci Vaším prostřednictvím popřát vzácné paní Romaně Gogelové k jejímu dnešnímu svátku a ze srdce jí poděkovat za vše, co pro mě/nás udělala. V době hospitalizace pro rizikové těhotenství i po porodu dcery v 26.tt mi byla velkou oporou. Pomohla mi znovu najít ten lepší pohled na svět a maličké udat správný směr na jejím náročném životním startu. Díky paní Gogelové jsem doslova a do písmene homeopatii "propadla":-)

Milá paní Romano, ještě jednou přijměte přání všeho nej...! Vděčím Vám za mnohé!"

S úctou, Lenka Matoušková

P.S.: fotky pár dní před propuštěním domů

 

Poznámka redakce:

Děkujeme paní Matouškové za krásný dopis s poděkováním naší úžasné porodní asistentce Bc. Romaně Gogelové. Moc si vážíme každé zpětné vazby nejen na náš portál, ale i takto krásných poděkování našim odborníkům, kteří se starají o poradny Světa homeopatie nebo přímo o Vás, pacienty, ve svých ordinacích (či porodnicích:-). Pokud i Vy jste s námi "prožili" nějaký hezký příběh, podělte se s námi o něj a pošlete nám ho na mail redakce: info@svethomeopatie.cz. Děkujeme Vám.

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lenka Matoušková

Autor: Lenka Matouškováčtenářka

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.5.2021 20:02

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze