Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Vítězemi soutěže o knihu Homeopatie a sport se stávají...

Autor: Redakce

Série vánočních soutěží má své další vítěze. O knihu paní doktorky Ilony Ludvíkové HOMEOPATIE A SPORT se strhl nebývalý zájem. A na koho se usmálo štěstí?

Ilustrační foto

Soutěžní otázka zněla:

Protože se pomalu blíží tuhá zima, ptáme se Vás, který homeopatický lék je vhodné použít při prochlazení po sportovní aktivitě nebo práci, při které se zpotíte a následně prochladnete vlivem studeného počasí?

Správná odpověď je:

b) aconitum napellus

Výherci:

Ing. Zdeňka Jouzová z Prahy
Sabina Jonáková z Luk nad Jihlavou
Lucie Nantlová z Mohelnice

Výherkyním blahopřejeme a zasíláme jim jejich výhru.

Soutěžte s námi i nadále, série vánočních soutěží pokračuje!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 08:53

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze