Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vítězemi soutěže o knihu Homeopatie a sport se stávají...

Autor: Redakce

Série vánočních soutěží má své další vítěze. O knihu paní doktorky Ilony Ludvíkové HOMEOPATIE A SPORT se strhl nebývalý zájem. A na koho se usmálo štěstí?

Ilustrační foto

Soutěžní otázka zněla:

Protože se pomalu blíží tuhá zima, ptáme se Vás, který homeopatický lék je vhodné použít při prochlazení po sportovní aktivitě nebo práci, při které se zpotíte a následně prochladnete vlivem studeného počasí?

Správná odpověď je:

b) aconitum napellus

Výherci:

Ing. Zdeňka Jouzová z Prahy
Sabina Jonáková z Luk nad Jihlavou
Lucie Nantlová z Mohelnice

Výherkyním blahopřejeme a zasíláme jim jejich výhru.

Soutěžte s námi i nadále, série vánočních soutěží pokračuje!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 08:31

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze