Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nástup menstruace po vysazení hormonální antikoncepce

Autor: Redakce

Do naší poradny napsala čtenářka, která po několika letech vysadila hormonální antikoncepci, a po sedmi měsících jí ještě nenastoupil menstruační cyklus.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Zeptali jsme se MUDr. Kateřiny Formánkové – zkušené lékařky, odbornice v homeopatii, která radí následující postup:

„Po tolika letech užívání antikoncepce může trvat i dva roky, než organismus nastaví vlastní řízení. Udělejte si kúru s léky

  • THUYA 15 C – 1x denně 5 granulí,
  • FOLLICULLINUM 30 C - 1x denně 5 granulí.

Tyto léky užívejte 3 měsíce. Pokud se menstruace nedostaví, bude vhodné vyhledat lékaře-homeopata, který na základě komplexního vyšetření vybere léky cíleně.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.4.2018 17:09

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze