Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Nástup menstruace po vysazení hormonální antikoncepce

Autor: Redakce

Do naší poradny napsala čtenářka, která po několika letech vysadila hormonální antikoncepci, a po sedmi měsících jí ještě nenastoupil menstruační cyklus.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Zeptali jsme se MUDr. Kateřiny Formánkové – zkušené lékařky, odbornice v homeopatii, která radí následující postup:

„Po tolika letech užívání antikoncepce může trvat i dva roky, než organismus nastaví vlastní řízení. Udělejte si kúru s léky

  • THUYA 15 C – 1x denně 5 granulí,
  • FOLLICULLINUM 30 C - 1x denně 5 granulí.

Tyto léky užívejte 3 měsíce. Pokud se menstruace nedostaví, bude vhodné vyhledat lékaře-homeopata, který na základě komplexního vyšetření vybere léky cíleně.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.2.2018 03:02

COPYRIGHT © 2010 - 2018 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze