Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Syndrom neklidných nohou

Autor: Redakce

Syndrom neklidných nohou je porucha, která se projevuje velkými bolestmi lýtek. Bolesti se zlepšují obvykle pohybem. Tyto bolesti přerušují spánek a opakované probouzení způsobuje únavu. Příčiny mohou být různé a potíže se často zhorší po konzumaci alkoholu, při kouření a chudokrevnosti.

Ilustrační foto

„Dobrý den, mám syndrom neklidných nohou, může v tomto případě pomoci homeopatie? Moc Vám děkuji za odpověď.“

Na čtenářský dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, začněte užívat tento homeopatický lék ZINCUM METALLICUM 15 C – 2x denně 5 granulí po dobu potíží. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

O syndromu neklidných nohou se dočtete i zde: SYNDROM NEKLIDNÝCH NOHOU

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.8.2017 04:17

COPYRIGHT © 2010 - 2017 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze