Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Syndrom neklidných nohou

Autor: Redakce

Syndrom neklidných nohou je porucha, která se projevuje velkými bolestmi lýtek. Bolesti se zlepšují obvykle pohybem. Tyto bolesti přerušují spánek a opakované probouzení způsobuje únavu. Příčiny mohou být různé a potíže se často zhorší po konzumaci alkoholu, při kouření a chudokrevnosti.

Ilustrační foto

„Dobrý den, mám syndrom neklidných nohou, může v tomto případě pomoci homeopatie? Moc Vám děkuji za odpověď.“

Na čtenářský dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, začněte užívat tento homeopatický lék ZINCUM METALLICUM 15 C – 2x denně 5 granulí po dobu potíží. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

O syndromu neklidných nohou se dočtete i zde: SYNDROM NEKLIDNÝCH NOHOU

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.11.2021 15:28

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze