Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Syndrom neklidných nohou

Autor: Redakce

Syndrom neklidných nohou je porucha, která se projevuje velkými bolestmi lýtek. Bolesti se zlepšují obvykle pohybem. Tyto bolesti přerušují spánek a opakované probouzení způsobuje únavu. Příčiny mohou být různé a potíže se často zhorší po konzumaci alkoholu, při kouření a chudokrevnosti.

Ilustrační foto

„Dobrý den, mám syndrom neklidných nohou, může v tomto případě pomoci homeopatie? Moc Vám děkuji za odpověď.“

Na čtenářský dotaz odpověděla MUDr. Věra Budková, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, začněte užívat tento homeopatický lék ZINCUM METALLICUM 15 C – 2x denně 5 granulí po dobu potíží. Přeji pozitivní homeopatickou zkušenost.“

O syndromu neklidných nohou se dočtete i zde: SYNDROM NEKLIDNÝCH NOHOU

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2020 14:50

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze