Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Jak posílit imunitu? Přednáška nejen o homeopatii...

Autor: Redakce

Po přednášce MUDr. Formánkové v Praze máme za sebou další „premiéru“ – tentokrát pravou moravskou. Sešli jsme se s našimi čtenáři v útulných prostorách čajovny v Hodoníně. Zajímavá přednáška PharmDr. Jany Strieglerové „Homeopatie pro každý den“ se moc příjemně poslouchala u chutného čaje. Nosnou myšlenkou našeho setkání byla otázka, kterou si často klademe v chladném období roku: JAK POSÍLIT IMUNITU?

Ilustrační foto
Zdroj: Mgr. Andrea Dovalová

PharmDr. Strieglerová se podělila o své zkušenosti s prevencí podzimních infektů i s jejich léčbou z hlediska šetrného stravování a bylinné léčby. Nejvíce pozornosti věnovala nejčastěji používaným homeopatickým lékům k řešení různých potíží - rýma, kašel, bolest v krku, horečka…

V závěru dvouhodinové přednášky se přítomní měli možnost zeptat na konkrétní potíže. Dotazů bylo mnoho, tudíž se naše setkání prodloužilo o další hodinu. Ale času navíc nikdo z přítomných nelitoval:

„Zaujalo mě využití konvičky. Hned zítra si ji zakoupím. Velmi zajímavé byly pro mě rady o vhodných homeopatických lécích při horečce. Celkově byla přednáška obohacující a líbil se mi přístup paní doktorky a její „babičkovské“ rady…“

„Na přednášku jsem se velmi těšila, protože homeopatie je mi velmi blízká. Zaujalo mě používání nosní konvičky a krční Prieznitzův zábal. Některé názvy homeopatických přípravků pro mě byly nové a určitě je využijeme. Přednáška byla ucelená, přínosná a paní doktorka velmi příjemná. Budu se těšit na příští příležitost.“

„Novinkou pro mě bylo využití soli k nahřívání a oživila jsem si zapomenuté informace…“

"Díky za skvělou atmosféru a účast, ohlasy na přednášku jsou skvělé. A taky díky Andree Dovalové za zprostředkování besedy."

Každý si s sebou odnesl i informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací, Okénka do světa homeopatie a další materiály, které již dlouhodobě chystáme pro širokou veřejnost. Nadšení všech zúčastněných vyvolalo také diskuzi o možnosti pokračování cyklu přednášek. O termínech dalších setkání Vás budeme informovat na našem facebookovém profilu.

   

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.3.2023 03:41

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze