Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatie na Kongresu celostní medicíny!

Autor: Redakce

„5 aspektů psychosomatického léčení“ je název přednášky MUDr. Jarmily Klímové, která proběhne již 14.10. 2016 v Praze na Žofíně v rámci Kongresu celostní medicíny, kterého se zúčastní kolem 250 lékařů a dalších zdravotníků. Z týmu Světa homeopatie budou své zajímavé případy z praxe prezentovat naši lékaři MUDr. Kateřina Formánková, MUDr. Eva Kettmannová a MUDr. Jaroslav Čupera.

Ilustrační foto

Dobrou zprávou je, že díky kontinuálně rostoucí popularitě získal i náš portál Svethomeopatie.cz  prostor k prezentaci na tomto odborném fóru. Naše šéfredaktorka účastníkům vysvětlí význam našeho webového portálu v oblasti primární prevence a šetrné léčby běžných nemocí. Zahraniční host Dr. Uwe Uellendahl z Německa bude mluvit o přínosu léčby pomocí biorezonance u chronicky nemocných pacientů. Pokud jste zdravotník a chcete se dovědět k tématům více, ještě dnes se můžete zaregistrovat na stránkách kongresu www.openmedicine.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.3.2023 01:35

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze