Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie na Kongresu celostní medicíny!

Autor: Redakce

„5 aspektů psychosomatického léčení“ je název přednášky MUDr. Jarmily Klímové, která proběhne již 14.10. 2016 v Praze na Žofíně v rámci Kongresu celostní medicíny, kterého se zúčastní kolem 250 lékařů a dalších zdravotníků. Z týmu Světa homeopatie budou své zajímavé případy z praxe prezentovat naši lékaři MUDr. Kateřina Formánková, MUDr. Eva Kettmannová a MUDr. Jaroslav Čupera.

Ilustrační foto

Dobrou zprávou je, že díky kontinuálně rostoucí popularitě získal i náš portál Svethomeopatie.cz  prostor k prezentaci na tomto odborném fóru. Naše šéfredaktorka účastníkům vysvětlí význam našeho webového portálu v oblasti primární prevence a šetrné léčby běžných nemocí. Zahraniční host Dr. Uwe Uellendahl z Německa bude mluvit o přínosu léčby pomocí biorezonance u chronicky nemocných pacientů. Pokud jste zdravotník a chcete se dovědět k tématům více, ještě dnes se můžete zaregistrovat na stránkách kongresu www.openmedicine.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.7.2020 15:38

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze