Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

První přednáška pro širokou veřejnost je úspěšně za námi

Autor: Redakce

Jsme velmi rádi, že jsme měli příležitost setkat se osobně s našimi čtenáři. Termín přednášky byl zvolen na jeden z posledních teplých pátečních dnů, nesešli jsme se tedy v tak hojném počtu, ale o to více jsme si užili klidnou atmosféru a účastníci tak mohli lépe načerpat všechny zkušenosti, o které se s nimi přišla podělit velmi zkušená lékařka s více než 20ti-letou praxí v homeopatii, Kateřina Formánková. Podtitulem přednášky bylo „Připravte sebe i své děti na sychravý podzim a chladnou zimu včas.”.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

MUDr. Formánková seznámila přítomné nejprve s principy homepatické léčby, zásady užívání homeopatik, přístupu k pacientovi a pak se již věnovala konkrétním potížím, které nás v nejbližších měsících čekají - chřipka, bolest v krku, rýma, kašel, bolesti ucha, ale i tématům, která neznají roční období jako jsou potíže se spánkem u dětí i dospělých, stres, atp.

Všichni přítomní měli možnost zeptat se na řešení konkrétních potíží, odnést si spoustu informačních brožurek, které vydává Homeopatická lékařská asociace a zejména pak zážitek z příjemně stráveného odpoledne nabitého praktickými informacemi, které se jim budou hodit.

Aktuálně pro Vás připravujeme první přednášky pod hlavičkou Světa homeopatie na Moravě, pokračovat budeme nejen v Praze, ale nejpozději v příštím roce i v dalších českých městech. O termínech Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím našich sociálních sítí.

  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.2.2020 22:49

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze