Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

První přednáška pro širokou veřejnost je úspěšně za námi

Autor: Redakce

Jsme velmi rádi, že jsme měli příležitost setkat se osobně s našimi čtenáři. Termín přednášky byl zvolen na jeden z posledních teplých pátečních dnů, nesešli jsme se tedy v tak hojném počtu, ale o to více jsme si užili klidnou atmosféru a účastníci tak mohli lépe načerpat všechny zkušenosti, o které se s nimi přišla podělit velmi zkušená lékařka s více než 20ti-letou praxí v homeopatii, Kateřina Formánková. Podtitulem přednášky bylo „Připravte sebe i své děti na sychravý podzim a chladnou zimu včas.”.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

MUDr. Formánková seznámila přítomné nejprve s principy homepatické léčby, zásady užívání homeopatik, přístupu k pacientovi a pak se již věnovala konkrétním potížím, které nás v nejbližších měsících čekají - chřipka, bolest v krku, rýma, kašel, bolesti ucha, ale i tématům, která neznají roční období jako jsou potíže se spánkem u dětí i dospělých, stres, atp.

Všichni přítomní měli možnost zeptat se na řešení konkrétních potíží, odnést si spoustu informačních brožurek, které vydává Homeopatická lékařská asociace a zejména pak zážitek z příjemně stráveného odpoledne nabitého praktickými informacemi, které se jim budou hodit.

Aktuálně pro Vás připravujeme první přednášky pod hlavičkou Světa homeopatie na Moravě, pokračovat budeme nejen v Praze, ale nejpozději v příštím roce i v dalších českých městech. O termínech Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím našich sociálních sítí.

  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 9.12.2019 16:28

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze