Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Hematom na děloze

Autor: Redakce

Hematom v těhotenství vzniká nahromaděním krve mezi membránami placenty a dělohy. Objevuje se již na začátku těhotenství. Obecně se doporučuje přiměřený odpočinek a dostatek tekutin (dehydratace může způsobit děložní kontrakce).

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

V poradně porodní asistentky se naše čtenářka ptá na homeopatické léky, které by jí mohly pomoci:

„Dobrý den. Jsem na začátku 12. týdne těhotenství a od 10. týdne mě trápí hematom na děloze. Existuje, prosím, něco, co mi pomůže a miminku neuškodí? Slyšela jsem o arnice. Moc děkuji.“

Na dotaz odpověděla naše porodní asistentka Bc. Romana Gogelová:

„Dobrý den, homeopatické léky jsou naprosto neškodné a tím také velmi kompatibilní s graviditou. Pro Váš problém doporučuji

  • ARNICA MONTANA 15 C – 2x denně 5 granulí,
  • LUTEINUM 5 C – 2x denně 5 granulí,
  • HAMAMELIS VIRGINIANA 9 C 1x denně 5 granulí.

Všechny léky užívejte do ukončeného 24. týdne. Držím palce.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 08:10

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze