Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Proč světoznámí sportovci užívají homeopatické léky?

Autor: Externí zdroj

Nyní, kdy je veškerá pozornost zaměřena na sport, si připomeňme, že homeopatii využívají po celém světě také úspěšní sportovci a sportovkyně. I když existuje více než dva a půl tisíce homeopatických léků, sportovec, který zná přibližně půltucet „sportovních“ léků, bude o krok napřed před soupeři.

Ilustrační foto
Zdroj: Wikipedia.org

Užívání homeopatických léků je jednoduché, dobře se balí na cesty (jsou v malých plastových tubičkách) a lze je lehce strčit do sportovní tašky. S pilulkami hořkosti nemají tyto léky ve tvaru malých kuliček nic společného. Chutnají jako cukr a rychle se rozpustí a vstřebají pod jazykem.

Jamajský sprinter Usain Bolt

Usain Bolt, sprinter a slavný vítěz četných zlatých medailí, aktuálně držitel zlatého olympijského hattricku, užívá homeopatické léky od svých 16 let. Léčí se u německého sportovního lékaře a homeopata Hans-Wilhelma Müller-Wohlfahrta na jeho mnichovské klinice.

„Chodím sem od svých 16 let,” řekl držitel světového rekordu v běhu na 100 metrů na tiskové konferenci v Mnichově. „Známe se dlouho. Pokaždé, když mám problém, mi dobře poradí a věnuje mi péči. Je nejlepší ve všem, co dělá. Jsme si velmi blízcí.”

Louise Hazelová

„Jako profesionální sportovkyně si myslím, že je nesmírně důležité pečlivě zvažovat, co si dáváte do svého těla. Proto volím pro své zdraví a dobrou pohodu přírodní přístup. Jako účastnice olympijských her jsem užívala homeopatické léky nespočetněkrát, aby mi pomohly s různými naraženinami a modřinami, které jsem si způsobila o překážky. Mým nejoblíbenějším homeopatickým lékem je Arnica a ani by mě nenapadlo užívat něco jiného.”

Proč sportovci spoléhají na homeopatii?

  • Homeopatické léky urychlují hojivý proces a sportovec se díky nim vrátí k tréninku a závodění mnohem rychleji.
  • Není riziko dopingu. Doping je užívání zakázaných léků za účelem zlepšení výkonu při závodech. Jelikož homeopatické léky jsou koloidní roztoky a obsahují nanočástice, neobjeví se při žádném způsobu testování přítomnosti drog (krevní testy).
  • Je doložena vysoce kvalitním výzkumem dostupným v 39 studiích na statisticky významném počtu lidí, které byly publikovány v recenzovaných lékařských časopisech.

Zdroj: úryvek z článku Why Do World Famous Sports Men Use Homeopathy?

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 2.4.2020 12:05

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze