Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Příběh čtenářky Simony

Autor: Redakce

Dobrý den, rozhodla jsem se Vám sdělit svou výbornou zkušenost s Dapis gelem.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Ve čtvrtek k nám domů přišla dceřina kamarádka. Měly namířeno na florbal. Byly to právě ty tropické dny plné sluníčka, ale kamarádka Klaudie musela mít chudák tričko s dlouhým rukávem, protože den předtím dostala úpornou alergii na sluníčko – výstřih, ruce, nohy, vše ji strašně svědilo a měla červenou pokožku. A protože jsem měla doma z loňska Dapis gel, dala jsem jí ho, aby se namazala. Krásně ji to chladilo.

Pozdě večer, když dcera přišla z florbalu, jsem se ptala na Klaudii, zda jí ten gel aspoň trochu pomohl, a Aďa mi řekla, že pak už to neměla vůbec červené a nesvědilo ji to! Klaudie řekla doma své mamince, která měla kopřivku na nohou, jak jsem jí pomohla, a další den jsem po dceři posílala Dapis gel + Poumon histamine 15 C. Tohle je moje pozitivní zkušenost s Dapisem.

Přeji celé redakci krásné léto plné sluníčka, letní pohody a úsměvů!

Simona Dostálková, Fryčovice

Reklama: Viburcol pro klidné dítě

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2019 10:46

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze