Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Příběh čtenářky Simony

Autor: Redakce

Dobrý den, rozhodla jsem se Vám sdělit svou výbornou zkušenost s Dapis gelem.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Ve čtvrtek k nám domů přišla dceřina kamarádka. Měly namířeno na florbal. Byly to právě ty tropické dny plné sluníčka, ale kamarádka Klaudie musela mít chudák tričko s dlouhým rukávem, protože den předtím dostala úpornou alergii na sluníčko – výstřih, ruce, nohy, vše ji strašně svědilo a měla červenou pokožku. A protože jsem měla doma z loňska Dapis gel, dala jsem jí ho, aby se namazala. Krásně ji to chladilo.

Pozdě večer, když dcera přišla z florbalu, jsem se ptala na Klaudii, zda jí ten gel aspoň trochu pomohl, a Aďa mi řekla, že pak už to neměla vůbec červené a nesvědilo ji to! Klaudie řekla doma své mamince, která měla kopřivku na nohou, jak jsem jí pomohla, a další den jsem po dceři posílala Dapis gel + Poumon histamine 15 C. Tohle je moje pozitivní zkušenost s Dapisem.

Přeji celé redakci krásné léto plné sluníčka, letní pohody a úsměvů!

Simona Dostálková, Fryčovice

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 16.5.2022 21:28

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze