Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatie mi pomáhá...

Autor: Externí zdroj

Tenistka Dominika Cibulková v deníku SME na otázku: Proč se rozhodla stát tváří kampaně Homeopatie pomáhá?, odpověděla: „Účinky homeopatie som pocítila, nevsugerovala som si to.“

Ilustrační foto

Homeopatické léky využívá při únavě po tréninku a po zápasech. Když se cítí nemocná a nechce hned užívat antibiotika. Homeopatické léky se jí osvědčily i v případě malých zranění a na podporu imunity. "Rada by som povedala, že kampaň som podporila bez akéhokoľvek finančného alebo iného zisku. Verím tomu, taktiež môj tréner funguje na homeopatikách a vidím, že mu to pomáha."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.6.2020 22:28

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze