Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

„Dnes jsem zažil jeden z nejvíce vzrušujících dnů v mé homeopatické kariéře...“

Autor: Externí zdroj

Sledovali jsme případy neslyšících dětí, ze kterých většina ztratila sluch v důsledku vedlejších účinků léku s obsahem chininu. To, že klinické zlepšení nastalo ve 45% případů, jsme už věděli, ale nyní nastal čas pro skutečné testování audiometrem. Povede se nám potvrdit sílu homeopatie i „vědecky“? Tolikrát se stalo, že nás měření zklamalo. Celé odpoledne jsme čekali na audiotechnika. Když konečně dorazil, bylo tam už jen 13 dětí, další změříme příští týden...

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeopathyschool.com

Průběh testů jsem sledoval se zadrženým dechem. Každou frekvenci jsme testovali samostatně: 250MHz, 500 Hz, 1000 Hz, 2000 Hz, 4000 Hz a 8000 Hz. Výsledky ukázaly, že sluch dětí se signifikantně změnil. Na určitých frekvencích bylo viditelné zlepšení o 5%, 10%, 20%, dokonce v některých případech i o 30%. Z celkového počtu 13 dětí jen u dvou nedošlo ke změně. Radostí jsme zářili. Zvukový technik řekl, že takovou změnu, jako je tato, ještě neviděl.

Bylo velmi příjemné vidět působení homeopatie v číslech, jak účinkuje před našima očima a ušima. Nedokážu popsat, jak šťastným mne to udělalo: jak pomoc dětem, které žily svůj život v tichu, tak i důkaz síly homeopatie. Děkuji Švédské asociaci vědecké homeopatie a Lyndě Lillywhite z Colorada za podporu tohoto výzkumu. Konečné výsledky bychom mohli mít v srpnu.

(Pozn. redakce: Jeremy Sherr je po celém světe uznávaný odborník v homeopatii, poslední leta spolu se svojí manželkou Camillou Sherr působí v Tanzánii, kde úspěšně léčí pacienty postižené AIDS. V současnosti pracuje na novém projektu taktéž v Africe- homeopatické léčbě neslyšících děti. Tento článek je první zprávou o tomto výzkumu.)

Zdroj: www.instagram.com/p/BEy_sXWwL49/

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 07:26

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze