Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

„Dnes jsem zažil jeden z nejvíce vzrušujících dnů v mé homeopatické kariéře...“

Autor: Externí zdroj

Sledovali jsme případy neslyšících dětí, ze kterých většina ztratila sluch v důsledku vedlejších účinků léku s obsahem chininu. To, že klinické zlepšení nastalo ve 45% případů, jsme už věděli, ale nyní nastal čas pro skutečné testování audiometrem. Povede se nám potvrdit sílu homeopatie i „vědecky“? Tolikrát se stalo, že nás měření zklamalo. Celé odpoledne jsme čekali na audiotechnika. Když konečně dorazil, bylo tam už jen 13 dětí, další změříme příští týden...

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeopathyschool.com

Průběh testů jsem sledoval se zadrženým dechem. Každou frekvenci jsme testovali samostatně: 250MHz, 500 Hz, 1000 Hz, 2000 Hz, 4000 Hz a 8000 Hz. Výsledky ukázaly, že sluch dětí se signifikantně změnil. Na určitých frekvencích bylo viditelné zlepšení o 5%, 10%, 20%, dokonce v některých případech i o 30%. Z celkového počtu 13 dětí jen u dvou nedošlo ke změně. Radostí jsme zářili. Zvukový technik řekl, že takovou změnu, jako je tato, ještě neviděl.

Bylo velmi příjemné vidět působení homeopatie v číslech, jak účinkuje před našima očima a ušima. Nedokážu popsat, jak šťastným mne to udělalo: jak pomoc dětem, které žily svůj život v tichu, tak i důkaz síly homeopatie. Děkuji Švédské asociaci vědecké homeopatie a Lyndě Lillywhite z Colorada za podporu tohoto výzkumu. Konečné výsledky bychom mohli mít v srpnu.

(Pozn. redakce: Jeremy Sherr je po celém světe uznávaný odborník v homeopatii, poslední leta spolu se svojí manželkou Camillou Sherr působí v Tanzánii, kde úspěšně léčí pacienty postižené AIDS. V současnosti pracuje na novém projektu taktéž v Africe- homeopatické léčbě neslyšících děti. Tento článek je první zprávou o tomto výzkumu.)

Zdroj: www.instagram.com/p/BEy_sXWwL49/

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 20:31

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze