Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Mrkváčky

Autor: Petra Sumeráková

Mrkváčky aneb zdravé a chutné mlsáníčko pro naše miláčky, můžete si sami upravit i ingredience a vyšperkovat si recept po svém.

Ilustrační foto
Zdroj: Petra Sumeráková

200 g ovesné mouky
1/2 hrnku ovesných vloček
1 vejce
2 velké mrkve
3 lžíce oleje - ideálně kokosového
4 lžíce vody
1/2 prášku do pečiva
můžeme přidat i aktuální bylinky (na jaře třeba medvědí česnek - bohatý zdroj vitamínu C)

Utřeme vejce s olejeme, přidáme nastrouhanou mrkvičku, mouku, vločky, vodu, prášek do pečiva + bylinky. Vypracujeme těsto, které buď vyválíme a vykrajujeme a komu se nechce, stačí rychlá varianta a uždibování těsta lžičkou rovnou na pečící papír. Pečeme cca 20 minut při 180 stupních. Dobrou chuť:-)

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Petra Sumeráková

Autor: Petra Sumerákovákynolog, www.imperial-bohemia.wbs.cz

Homeopatii jsem začala používat na samém počátku hlavně v chovatelství a kynologii a poslední rok s ní zachraňuji i mého tatínka, kterému lékaři na JIP dávali maximálně několik hodin života. Právě tento zázrak mne ještě více přesvědčil o síle, kterou homeopatie má, často chodím na konzultace a pro rady k MVDr. Mirce Menclové a stále dokola objevujeme další a další ,,elixíry života". Ráda bych přinesla inspiraci a rady čtenářům. Věřím, že má více než 13ti-letá "laická" homeopatická praxe pro ně bude přínosem.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.9.2019 16:51

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze