Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Když slunce vyjde ve správný den...

Autor: Lucie Nestrašilová

Sobota, konečně krásný letní den. Jistě není náhoda, že po chladných dnech přišel právě v čase, kdy se opět po roce sešel tým Světa homeopatie. Tým plný žen, které pro Vás web připravují, opečovávají jej, ženy, které Vám radí v našich poradnách, sdílí zkušenosti ze svých ordinací i životů v podobě článků a které jsou s Vámi den co den na našich sociálních sítích.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Přála bych Vám tu energii cítit, vnímat...

Tentokrát jsme si udělaly společensko-vzdělávací den. Nejprve jsme společně prožily skvělý seminář na Bachovy esence. Obohatily jsme své znalosti o možnosti využití „bachovek“ u dětí (většina z nás má 2-4 děti, takže příběhů spojených s esencemi bylo nepřeberné množství a hodně jsme se u nich i nasmály☺). Vše jsme krásně propojovaly i s homeopatií a doplňovaly zkušenostmi z praxe pracovní i osobní. V podvečer jsme se procházkou na sluníčku přesunuly do naší oblíbené prvorepublikové Národní kavárny na Národní 11, kde jsme si vychutnaly skvělé menu místního šéfkuchaře, které našemu týmu ušil přímo na míru. V pohodové přátelské atmosféře jsme pak několik dlouhých hodin diskutovaly nad tím, co vše bychom pro Vás mohly nachystat, sdílely své nápady a hlavně si vzájemně užívaly pozitivní energii, která sálala z nás všech. Jsem velmi pyšná na náš tým, protože jsou všichni prostě jedineční a skvělí a já pevně věřím, že to z našeho Světa homeopatie cítíte... Díky, že jste s námi, my jsme s Vámi moc rádi☺

  

  

  

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilovášéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.3.2021 04:34

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze