Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Tik v oku

Autor: Externí zdroj

Před nedávnem jsme vyhlásili výzvu, abyste nám psali své příběhy a zkušenosti s homeopatií. Jeden takový nám poslala i paní Martina... 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Syn chodil pět let s přítelkyní, která pochází z narušené rodiny, čímž je i sama velmi oslabená. Tudíž to nebylo vůbec jednoduché. Přítelkyně zažila jednu z dalších velkých rodinných krizí, tudíž se rozhodla osamostatnit se od rodičů a narychlo se s mým synem přestěhovala 300 km daleko od jejího bydliště. Bylo to za dramatických okolností ze strany jejích rodičů.

Nastěhovali se do prázdného bytu, tudíž se museli postarat s téměř prázdnými kapsami o vše. Sice my jsme mu pomáhali, ale rodiče přítelkyně jen na dálku šikanovali.

Syn z toho dostal silný tik v oku. Začala jsem mu dávat 1x týdně CALCAREA PHOSPORICA 30CH po 3 kuličkách. Když dobral asi 1,5 balení, TIK KONEČNĚ PŘESTAL. A tím se sklidnila i jeho psychika.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.6.2020 12:12

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze