Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Tik v oku

Autor: Externí zdroj

Před nedávnem jsme vyhlásili výzvu, abyste nám psali své příběhy a zkušenosti s homeopatií. Jeden takový nám poslala i paní Martina... 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Syn chodil pět let s přítelkyní, která pochází z narušené rodiny, čímž je i sama velmi oslabená. Tudíž to nebylo vůbec jednoduché. Přítelkyně zažila jednu z dalších velkých rodinných krizí, tudíž se rozhodla osamostatnit se od rodičů a narychlo se s mým synem přestěhovala 300 km daleko od jejího bydliště. Bylo to za dramatických okolností ze strany jejích rodičů.

Nastěhovali se do prázdného bytu, tudíž se museli postarat s téměř prázdnými kapsami o vše. Sice my jsme mu pomáhali, ale rodiče přítelkyně jen na dálku šikanovali.

Syn z toho dostal silný tik v oku. Začala jsem mu dávat 1x týdně CALCAREA PHOSPORICA 30CH po 3 kuličkách. Když dobral asi 1,5 balení, TIK KONEČNĚ PŘESTAL. A tím se sklidnila i jeho psychika.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2021 19:52

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze