Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Tik v oku

Autor: Externí zdroj

Před nedávnem jsme vyhlásili výzvu, abyste nám psali své příběhy a zkušenosti s homeopatií. Jeden takový nám poslala i paní Martina... 

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Syn chodil pět let s přítelkyní, která pochází z narušené rodiny, čímž je i sama velmi oslabená. Tudíž to nebylo vůbec jednoduché. Přítelkyně zažila jednu z dalších velkých rodinných krizí, tudíž se rozhodla osamostatnit se od rodičů a narychlo se s mým synem přestěhovala 300 km daleko od jejího bydliště. Bylo to za dramatických okolností ze strany jejích rodičů.

Nastěhovali se do prázdného bytu, tudíž se museli postarat s téměř prázdnými kapsami o vše. Sice my jsme mu pomáhali, ale rodiče přítelkyně jen na dálku šikanovali.

Syn z toho dostal silný tik v oku. Začala jsem mu dávat 1x týdně CALCAREA PHOSPORICA 30CH po 3 kuličkách. Když dobral asi 1,5 balení, TIK KONEČNĚ PŘESTAL. A tím se sklidnila i jeho psychika.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 17.2.2020 16:02

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze