Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Arlene Phillipsová vzdala hold homeopatii!

Autor: Externí zdroj

„Arnika mi častokrát velmi pomohla při léčbě modřin a dalších zranění, které si člověk může při tanci přivodit!". Arlene Phillipsová, nositelka titulu komandér Řádu britského impéria, choreografka, hvězda televizní show Strictly Come Dancing (obdoby u nás vysílaného pořadu StarDance) a bývalá tanečnice vzdala hold homeopatii „živými“ šaty, které měla na sobě při lednovém předávání britských cen National Television Awards. Šaty byly ozdobené skutečnými květinami, z nichž se vyrábí homeopatické léky...

Ilustrační foto
Zdroj: Mani Norland Facebook

 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.10.2019 02:46

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze