Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Herečka Jessica Alba nedá dopustit na homeopatii...

Autor: Externí zdroj

Jedna z nejkrásnějších hereček současného Hollywoodu, Jessica Alba, která patří mezi nejvyhledávanější herečky své generace a má ambice stát se jednou z největších ženských filmových hvězd, se nedávno časopisu Vogue přiznala ke svému úspěšnému eco-friendly podnikání, které bylo inspirováno Austrálií a životním stylem, který v této zemi poznala. 

Ilustrační foto
Zdroj: Jessica Alba on the cover of Vogue Australia. Patrick Demarchelier/ Vogue Australia

„V Austrálii jsem měla dva roky televizní show a během něj jsem se dozvěděla o homeopatii a homeopatických lécích," řekla Alba, když vysvětlovala, jak se nechala inspirovat ke svému podnikání (The Honest Company).

Herečka také řekla, že před několika lety byla vegetariánkou, "Naučila jsem se dělat veganské koláče, protože každý dělal jen koláče masové. Také jsem zjistila, jak udělat koláče (veggie pies) z čočky a z tofu“ a dodala: "Jako dítě jsem byla celkem často nemocná, takže když jsem se poprvé stala matkou, začala jsem si více uvědomovat vliv našeho životního prostředí a to, jak může prostředí, ve kterém žijeme, vést k určitým nemocem přes rakovinu, obezitu, poruchy učení a v neposlední řadě i různé alergie a astma.“

Zdroj: Homeopathy Worked For Me

Poznámka redakce: Jessica Alba je maminkou dvou dětí. V roce 2008 se jí narodila dcera Honor Marie, v roce 2011 druhá dcera Haven Garner, otcem je americký producent Cash Warren.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.10.2019 03:31

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze