Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Herečka Jessica Alba nedá dopustit na homeopatii...

Autor: Externí zdroj

Jedna z nejkrásnějších hereček současného Hollywoodu, Jessica Alba, která patří mezi nejvyhledávanější herečky své generace a má ambice stát se jednou z největších ženských filmových hvězd, se nedávno časopisu Vogue přiznala ke svému úspěšnému eco-friendly podnikání, které bylo inspirováno Austrálií a životním stylem, který v této zemi poznala. 

Ilustrační foto
Zdroj: Jessica Alba on the cover of Vogue Australia. Patrick Demarchelier/ Vogue Australia

„V Austrálii jsem měla dva roky televizní show a během něj jsem se dozvěděla o homeopatii a homeopatických lécích," řekla Alba, když vysvětlovala, jak se nechala inspirovat ke svému podnikání (The Honest Company).

Herečka také řekla, že před několika lety byla vegetariánkou, "Naučila jsem se dělat veganské koláče, protože každý dělal jen koláče masové. Také jsem zjistila, jak udělat koláče (veggie pies) z čočky a z tofu“ a dodala: "Jako dítě jsem byla celkem často nemocná, takže když jsem se poprvé stala matkou, začala jsem si více uvědomovat vliv našeho životního prostředí a to, jak může prostředí, ve kterém žijeme, vést k určitým nemocem přes rakovinu, obezitu, poruchy učení a v neposlední řadě i různé alergie a astma.“

Zdroj: Homeopathy Worked For Me

Poznámka redakce: Jessica Alba je maminkou dvou dětí. V roce 2008 se jí narodila dcera Honor Marie, v roce 2011 druhá dcera Haven Garner, otcem je americký producent Cash Warren.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.6.2020 22:02

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze