Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Podpora hojení očí - příběh z běžné ordinační praxe

Autor: MVDr. Miroslava Dousková

Do ordinace přichází paní s rotwailerkou Miou. Velmi milá a přívětivá fenka. Paní se přestěhovala, proto se přišla s fenkou přihlásit na naše pracoviště. Na předchozím pracovišti se řešily vředy na rohovce obou očích.

Ilustrační foto
Zdroj: MVDr. Mirka Menclová

Paní přišla na kontrolu, jak probíhá hojení. Po kontrolním oftalmologickém vyšetření, bylo zjištěno zhojení rohovky. Ale stále přetrvávající vaskularizace v místě vředu a zakalení rohovky.

Kromě běžné medikace jsem přidala homeopatika na podporu hojení. Na další kontrole, za týden, jsme pokračovali jen v podávání homeopatik. „Obláček“ se zmenšoval týden po týdnu před očima. K úplnému vymizení nedošlo, ale přesto jsme výrazně zlepšili budoucí kvalitu vidění.

Homeopatika, která fenka užívala:

  • Ruta graveolens 15C – vliv na pojivové tkáně, únava očí po zrakové námaze
  • Calcarea fluorica 9C – rozvolnění pojivové tkáně, tedy i v rohovkové jizvě
  • Silicea 15C – rozpouští jizvy, vyčistí zakalení

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MVDr. Miroslava Dousková

Autor: MVDr. Miroslava Douskováveterinární lékařka

"Homeopatie mě oslovila už během studia na vysoké škole. V praxi se zabývám psy, kočkami, přežvýkavci a veškerou drobotinou co dorazí do ordinace. Homeopatie mi pomáhá v terapii buď samostatně nebo v kombinaci s klasickou medicínou. Je přínosem nejen pro mě a moji rodinu, ale také pro pacienty a potažmo jejich majitele."

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 21:24

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze