Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Známe vítěze vánoční soutěže o KHADI oleje!

Autor: Redakce

Nový rok se pomalu rozběhl do všedních dnů a tak jsme přistoupili k vylosování vítězů naší vánoční soutěže. Kdo z vás bude mít "Vánoce" v lednu?

Ilustrační foto
Zdroj: http://www.khadi-cz.cz/

Soutěžní otázka zněla:

Jak jsou rozděleny tyto 4 ingredience mezi Khadi olej Anti-aging proti stárnutí pleti a Khadi olej z 10 ajurvédských bylin proti celulitidě?

Správná odpověď je:

A) olej Anti-aging proti stárnutí pleti obsahuje: myrhu a vanilku, olej z 10 ajurvédských bylin proti celulitidě skořici a pomeranč.

Více o výrobcích Khadi se dozvíte zde www.khadi-cz.cz.

A na koho se v novém roce usmálo štěstí?

Aneta Hlavicová, Vlachovice
Markéta Čelechovská, Zlín
Květa Borůvková, Přerov

Výherkyním srdečně blahopřejeme a těm co nevyhráli dáváme šanci v nové soutěži, kterou vyhlásíme už dnes! 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.11.2022 13:29

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze