Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe vítěze vánoční soutěže o KHADI oleje!

Autor: Redakce

Nový rok se pomalu rozběhl do všedních dnů a tak jsme přistoupili k vylosování vítězů naší vánoční soutěže. Kdo z vás bude mít "Vánoce" v lednu?

Ilustrační foto
Zdroj: http://www.khadi-cz.cz/

Soutěžní otázka zněla:

Jak jsou rozděleny tyto 4 ingredience mezi Khadi olej Anti-aging proti stárnutí pleti a Khadi olej z 10 ajurvédských bylin proti celulitidě?

Správná odpověď je:

A) olej Anti-aging proti stárnutí pleti obsahuje: myrhu a vanilku, olej z 10 ajurvédských bylin proti celulitidě skořici a pomeranč.

Více o výrobcích Khadi se dozvíte zde www.khadi-cz.cz.

A na koho se v novém roce usmálo štěstí?

Aneta Hlavicová, Vlachovice
Markéta Čelechovská, Zlín
Květa Borůvková, Přerov

Výherkyním srdečně blahopřejeme a těm co nevyhráli dáváme šanci v nové soutěži, kterou vyhlásíme už dnes! 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 31.5.2020 08:46

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze