Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Monica Bellucci: velký zastánce homeopatie

Autor: Bc. Eva Leňová

Herečka a modelka Monica Bellucci po většinu svého života spoléhá na homeopatii a hodlá ji používat i v případě, že ji bude potřebovat v průběhu hormonálních změn spojených s menopauzou.

Ilustrační foto
Zdroj: http://www.smh.com.au/

O nadcházející menopauze a vráskách se stárnutím nevyhnutelně spojených říká 47-letá italská herečka: „Menopauza? Na tu jsem duševně připravená a vůbec se nebojím.“

„Jsem velkou zastánkyní homeopatie. Nejprve vyzkouším přírodní způsoby léčení a jen kdyby se později ukázalo, že je to nevyhnutelné, sáhnu k tradiční hormonální terapii.“

Bellucci se domnívá, že by se herečky měli vyhýbat také kosmetickým operacím, protože si potřebují zachovat schopnost vyjadřovat emoce mimikou obličeje. „Vrásky jsou lepší, než umělohmotný obličej,“ řekla italské edici časopisu Vanity Fair. „Podstoupila jsem jen jedno ošetření vitamínovými preparáty. Nelíbí se mi představa, že by se mi měl někdo vrtat v obličeji, a mám-li být upřímná, domnívám se také, že pro herečku je to dost nebezpečné.“
Bellucci si mladistvý vzhled zachovává za pomoci přírodních léků. 47-letá italská hvězda se stárnutí nebojí a dává přednost kultivovanému zrání.

V současné době je Bellucci hvězdou reklamní kampaně Dolce&Gabbana jaro/léto 2016. S touto luxusní značkou spolupracovala také na vývoji nové rtěnky. Jejím jménem se pyšní šest barev značkové kolekce - Only Monica, Natural Monica, Chic Monica, Italian Monica, Magnetic Monica and Attractive Monica.

Překlad: Mgr. Eva Leňová

Zdroj: http://www.smh.com.au/lifestyle/beauty/monica-bellucci-wrinkles-better-than-plastic-20120430-1xtyr.html

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Eva Leňová

Autor: Bc. Eva Leňovátlumočnice, překladatelka

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 2.6.2020 21:46

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze