Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Monica Bellucci: velký zastánce homeopatie

Autor: Bc. Eva Leňová

Herečka a modelka Monica Bellucci po většinu svého života spoléhá na homeopatii a hodlá ji používat i v případě, že ji bude potřebovat v průběhu hormonálních změn spojených s menopauzou.

Ilustrační foto
Zdroj: http://www.smh.com.au/

O nadcházející menopauze a vráskách se stárnutím nevyhnutelně spojených říká 47-letá italská herečka: „Menopauza? Na tu jsem duševně připravená a vůbec se nebojím.“

„Jsem velkou zastánkyní homeopatie. Nejprve vyzkouším přírodní způsoby léčení a jen kdyby se později ukázalo, že je to nevyhnutelné, sáhnu k tradiční hormonální terapii.“

Bellucci se domnívá, že by se herečky měli vyhýbat také kosmetickým operacím, protože si potřebují zachovat schopnost vyjadřovat emoce mimikou obličeje. „Vrásky jsou lepší, než umělohmotný obličej,“ řekla italské edici časopisu Vanity Fair. „Podstoupila jsem jen jedno ošetření vitamínovými preparáty. Nelíbí se mi představa, že by se mi měl někdo vrtat v obličeji, a mám-li být upřímná, domnívám se také, že pro herečku je to dost nebezpečné.“
Bellucci si mladistvý vzhled zachovává za pomoci přírodních léků. 47-letá italská hvězda se stárnutí nebojí a dává přednost kultivovanému zrání.

V současné době je Bellucci hvězdou reklamní kampaně Dolce&Gabbana jaro/léto 2016. S touto luxusní značkou spolupracovala také na vývoji nové rtěnky. Jejím jménem se pyšní šest barev značkové kolekce - Only Monica, Natural Monica, Chic Monica, Italian Monica, Magnetic Monica and Attractive Monica.

Překlad: Mgr. Eva Leňová

Zdroj: http://www.smh.com.au/lifestyle/beauty/monica-bellucci-wrinkles-better-than-plastic-20120430-1xtyr.html

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Bc. Eva Leňová

Autor: Bc. Eva Leňovátlumočnice, překladatelka

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.3.2021 14:22

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze