Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Poděkování...

Autor: Redakce

Čas od času najdou naši odborníci v poradnách krásná slova od našich čtenářů. Jeden takový "dopis" plný laskavosti a poděkování nám dovolila zveřejnit i naše čtenářka Hana Lažová z Palkovic...

Ilustrační foto
Zdroj: Lída Kindlová

Dobrý večer, milá paní Gogelová,

moc a moc Vás zdravím a konečně se dostávám k tomu, abych Vám poděkovala za všechny cenné a vždy účinné rady v průběhu našeho těhotenství... Vždycky jste mě nejen uklidnila, ale taky pomohla vyřešit to, co jsem potřebovala, pomohla jste mi najít rovnováhu a důvěru v sebe, v dítě, v těhotenství, což je v dnešní době, která je tak nějak přemedicinizovaná (ve vší úctě k moderní medicíně, jsem taky zdravotník), strašně vzácné...

No a 5. září se nám narodil chlapeček Janek:-) Všechno proběhlo hezky a radostně, byl to náš třetí porod, asi jednodušší než ty předchozí, i když i ty byly naštěstí bez komplikací. Byla jsem vybavena Vámi doporučeným homeopatickým koktejlem a myslím, že všechno fungovalo tak, jak má a my máme krásný zážitek a pocit, že bychom to chtěli ještě prožít:-) Vždycky mi to přijde jako zázrak, jak to příroda vymyslela a sladila, celé těhotenství, porod a i dobu potom. Je to nádherné období a neskutečně si vážím toho, že ho můžu prožít, včetně porodu...

Paní Gogelová, ještě jednou za všechno moc děkuji, za rady i za to, že se má člověk na koho obrátit, komu napsat. Mějte se zatím moc hezky, ať se Vám ve všem daří!!:-)

Hana Lažová, Palkovice

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.1.2021 11:03

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze